Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ (/Temat-Obstawiaj-za-darmo-mecze-League-of-Legends-i-wygrywaj-108282)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - patryk574 - 10-02-2015 13:39

cześć, właśnie natknąłem się na stronę gdzie można obstawiać zawodników LCS LOL, wiem dziwnie brzmi ale już tłumaczę : nie obstawiamy tu drużyn które wygrają tylko wybieracie zawodnika z danej pozycji i za każdy jego kill, asystę, csa dostajecie punkty, im więcej punktów uzbieracie tym lepszą pozycje zajmiecie i może coś wygracie Smile nagradzane pieniędzmi miejsca są różne, czasami nagradzają tylko 10 najlepszych a czasami 100
jak na razie w tym tygodniu można wejść do 2 gier za darmo (reszta jest za pieniądze) lecz musicie się spieszyć bo jest tylko 5k miejsc w obydwu darmowych pokojach
na razie tylko tyle mi się udało zebrać info Smile
nie wiem czy są jakieś poziomy refów i czy coś się dostaje jak ktoś się zarejestruje z twojego linku ( nie mogłem znaleźć tej info albo przegapiłem)
ref : https://alphadraft.com/?bruno574
czysty: https://alphadraft.com/


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - 9Jarek9 - 10-02-2015 15:08

Ciekawa strona. Masz refa.
Może uda nam się coś wygrać.
Na tych darmowych wejściach wygrywa nawet po 1000 osób Smile
Możesz dodać do tematu, że wypłata od 10$


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Flejva - 10-02-2015 22:15

Poszło z refa.


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - sqmany - 11-02-2015 15:23

Poszło z refa. Od kiedy ta strona działa? Były już jakieś dowody wypłaty?


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - kaskader - 11-02-2015 17:40

Poszło z refa już dwa składy obstawiłem czekam na wyniki BAANG!wszystkim życze wysokich lotów


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - 666trol666 - 13-02-2015 18:15

obstawiłem, ale czy dobrze Tongue


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Xzibin - 13-02-2015 21:52

Poszło z refa. Powodzenia Smile


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Tidus - 13-02-2015 22:02

Poszło z refa Big Grin

Jeżeli to działa tak jak doczytałem to botlane mi miliony dolarów nastuka <3


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - Flejva - 14-02-2015 00:16

(13-02-2015 22:02)Tidus napisał(a):  Poszło z refa Big Grin

Jeżeli to działa tak jak doczytałem to botlane mi miliony dolarów nastuka <3
Jak wpłacisz cos to mozliwe ale za darmo raczej cienko lub z czasem.


RE: Obstawiaj za darmo "mecze" League of Legends i wygrywaj $$ - adios123 - 14-02-2015 08:57

poszlo z refka, mysle ze cos wygram bo kiedys sie gralo... Smile