Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? (/Temat-Pozycjonowanie-bloga-do-500-zl-da-rade-108025)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - zyga - 07-04-2015 11:37

"pamiętaj o duży znaczeniu sociali w SEO" bezpośrednio social nie ma wpływu na pozycjonowanie a tym bardziej na seo. Jest jednym z bardzo mało znaczących obecnie sygnałów dla G. chyba, że deje linka df Smile
W branżach wysokodochodowych np. bukmacherka, finansówka, ero i wiele innych nie ma absolutnie szansy na rzetelną usługę poniżej kilku a w większości przypadków kilkunastu tysięcy miesięcznie. Jak ktoś twierdzi, że zrobi to za stówkę to kłamie. Głównym z powodów jest konkurencyjność tematyk ale i też fakt, że firmy pozycjonerskie i sami pozycjonerzy robią to dla siebie, np. ja Smile Po co mam pozycjonować komuś stronę jak mogę ją postawić sam podpiąć pp i liczyć zyski?
patulsky1337 co do Twojego problemu to musisz systematycznie zdobywać aktualną (bardzo szybko się przeterminowuje) wiedzę w tym zakresie i dasz radę w kilka miesięcy ogarnąć temat. Nie rób tylko jednej strony bo jak coś pójdzie nie tak zostaniesz z niczym. Postaw kilka podobnych ale z unikalnymi treściami rozmieść je na różnych hostingach w portfelu możesz mieć też kilka na darmowych platformach. Zainteresuj sie zennoposterem takimi serwisami jak brandle, nextcontent, whitepress, seosklepy itp. NA początek naucz się kupować usługi potem będziesz mógł je robić sam lub pod zlecać prywatnie. Jak chcesz w siebie zainwestować kup kursy pozycjonowania Lexy są dobrze napisane i podstawową wiedzę szybko i przyjemnie z nich złapiesz. Specjalnie nie podaje linków bo tu nie o reklamę ww. firm chodzi.