Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? (/Temat-Pozycjonowanie-bloga-do-500-zl-da-rade-108025)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - Damkofr - 07-02-2015 00:04

Ja się na pozycjonowaniu nie znam. Napisałem to w kontekście tego że nie usuna ci bloga tak jak na blogspocie może to nastąpić. Kup domenę hosting połącz dns, zainstaluj Wordpress i działaj.


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - nafri - 07-02-2015 08:28

Pozycjonowanie to proces ciągły a nie jednorazowy, te 500 zł chcesz wydać raz czy cyklicznie jakaś kwotę?
Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna domeny i hostingu a później instalacji Wordpress to zapraszam na PW - pomogę.


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - Damkofr - 07-02-2015 09:28

Hosting polecam z bizneshosta sprawdza się naprawdę bardzo dobrze ten za najniższą kwotę.


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - Klin - 07-02-2015 13:05

Domenę już masz, serwer możesz wziąć z linuxpl

Instalujesz wordpress'a + wtyczki:

WordPress SEO by Yoast
SEO SearchTerms Tagging 2
WordPress Related Posts
Wordpress Related Posts by Zemanta
Shareaholic
WP Content Copy Protection
WordPress Ping Optimizer
Remove Comment Notes

Pobierz i przeczytaj cały poradnik (absolutne podstawy)

http://sprawnymarketing.pl/artykuly/podrecznik-seo-dla-poczatkujacych-seomoz/

Download masz na górze strony


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - pawelPP - 07-02-2015 13:22

Wykup domene i hosting, postaw bloga, napisz kilka unikalnych tekstów nasyconych frazami kluczowymi. Później zleć blasta na K2 np. tutaj : http://seosklep24.pl/371-5000-profili-k2.html i powinno to przynieść ciekawe rezultaty, jak byś potrzebował blasta na k2 to możesz napisać na PW, taniej CI go wykonam i coś doradzę.


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - albertc - 07-02-2015 18:04

Ja bym na początku uważał na blasty. Na świeżej domenie może to czasami zaszkodzić. Szczególnie taki duży blast jak ten z linka powyżej. Lepiej kup sobie na początek jakieś Trust Rankowe, mniejsze blasty. Np z profili z jakichś znanych portali. Później trochę zaufanych katalogów (rank.pl) i po jakimś czasie możesz spróbować silniejszym blastem Smile


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - patulsky1337 - 07-02-2015 23:45

Klin, pawelPP, albertc dzięki bardzo za pomoc. [WHITE SMILING FACE]

Wysłane z mojego Lenovo A3500-FL przy użyciu Tapatalka


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - Damkofr - 07-02-2015 23:49

Przepraszam że się wtrace do nie swojego tematu ale chciałem zapytać @[albertc] czy mógłby podać linka przykladowego z ofertą trust rankowych blastow ponieważ kompletnie się na tym nie znam a widzę że kolega ogarnia.


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - albertc - 08-02-2015 11:40

Co do zakupu blastów to ciężko dać mi coś sprawdzonego, bo nie kupuje. Jeśli chcesz się w to bawić częściej to możesz zainwestować np. w Zennpoposter'a, narzędzie do automatyzacji takich procesów (swoją drogą zaje** boty można nim tworzyć, jest też sporo gotowych do kupienia).

Jeśli to jedna, dwie stronki to można kupić coś gotowego. Tutaj masz od kolegi z PiO trochę tego typu rzeczy http://seosklep24.pl/21-reczne-linki-trust-rank

Kiedyś korzystałem z jego sklepu dlatego akurat mogę go polecić.


RE: Pozycjonowanie bloga do 500 zł- da rade? - radosz8 - 13-02-2015 15:14

wystarczy Ci 500 zł na pozycjonowanie ale na początek przenieś się na normalną stronę, to nie jest duży koszt