Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora na HotCash.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora na HotCash.pl (/Temat-Szukam-mentora-na-HotCash-pl-108009)

Strony: 1 2


Szukam mentora na HotCash.pl - WuJeKuBa - 06-02-2015 20:26

Tak jak w temacie, jak coś to pisać PW Wink


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - SureQ - 06-02-2015 20:46

Podłączam się do pytania ,

Jak coś to piszcie PW


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - adios123 - 08-02-2015 11:49

aktualnie tez szukam, jak cos to pw


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - ciekma - 08-02-2015 11:54

I jak napisał ktoś do was?


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - SureQ - 08-02-2015 12:36

Nikt Sad((


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - michal1498 - 08-02-2015 13:28

Każdy mentor wam powie ,że macie założyć konto fb , dodać grupy i spamić..


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - ddww - 08-02-2015 13:51

No bo to tak w skrócie wygląda. Ktoś kto znalazł swój sposób nie podzieli się nim z innymi, bo po prostu mu się to nie opłaca. Poza tym jeśli ktoś nie ma własnej strony www to zostaje mu spam albo kombinowanie, ale z tym drugim to trzeba mieć pojęcie o internetach i jakieś doświadczenie w temacie subów czy premek.

Z resztą wszystko jest napisane na forum, są setki sposobów na zarabianie na tego typu serwisach wystarczy poświęcić na to kilka godzin, poczytać. Osoby, które myślą że ich "mentor" zrobi z nich grube ryby są w ogromnym błędzie, bo jeśli taka osoba liczy na kokosy, a nie potrafi poświęcić kilku godzin czy nawet dni na czytanie poradników na forum to po prostu się do tego nie nadaje i nawet podanie im super niszy na tacy nie pomoże...

Jak ktoś ma ogólne pytania co do zarabiania na HotCash albo potrzebuje wprowadzenia to może napisać do mnie, postaram się coś pomóc, ale musisz sam wykazać chęć zarabiania.


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - WuJeKuBa - 08-02-2015 16:18

Ja nie szukam kokosów, tylko chcę jakąś wskazówkę, gdzie bym miał chociaż jeden lead - JEDEN LEAD! dziennie, próbuje poradników na forum, ale nie wiem czy nie mam szczęścia, czy jak.. Po prostu nie idzie nic zarobić, a tyle na to czasu poświęcam i tylko jak widzisz zarobiłem 31zł :/ Widocznie idę w złym kierunku, ale jak widzisz..


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - ddww - 08-02-2015 21:20

No to pisz do mnie, coś poradzimy Smile


RE: Szukam mentora na HotCash.pl - Skyrimka - 09-02-2015 16:50

(08-02-2015 13:28)michal1498 napisał(a):  Każdy mentor wam powie ,że macie założyć konto fb , dodać grupy i spamić..


Ale jak mam spamić? U mnie wygląda to tak, że wejdę w jakąś grupę wysyłam na pw wiadomości do kogo się da i po jakimś czasie fb blokuje mi możliwość wysyłania wiadomości i postowania na 30 dni;/ To jak mam to robić skoro co chwile dostaje bloki ehhh

Jedyny sposób jaki trafiłem na zarabianie do doklejanie wydarzeń na fb jak są jakieś konkretne wydarzenia sportowe ksw, lm itp. Ostatnio przy finale superbowla wpadło mi jakoś 160zł ale to Jest raz na miesiąc i tyle. Cała reszta to wielkie ... Smile Wpada mi po 4,50, 9zł dziennie albo i nic Wink