Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych (/Temat-Wysylanie-komus-pieniedzy-przez-PayPal-a-widocznosc-danych-108002)



Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - Yabuza - 06-02-2015 18:52

Witam, chciałem się zapytać jak wysyłam komuś pieniądzę przez paypal jakie on widzi moje dane? Imie nazwisko i Adres? Czy co? Jeśli widzi coś takiego czy jest jakaś możliwość by widział tylko adres email.


RE: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - armada23 - 06-02-2015 18:54

Widzę ze kombinator.. Nie pomagajcie mu chce kogoś nabić w butelkę i żeby nie miał jego danych.. Tak łatwo nie ma


RE: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - marcel_kk - 06-02-2015 18:57

PayPal to instytucja finansowa, jak coś będziesz próbował zakombinować
to szybko stracisz konto i jak będziesz miał niezweryfikowane to do tego środki
na długo pozostaną zamrożone.


RE: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - armada23 - 06-02-2015 19:01

Mi bardziej chodzi ze założy fikcyjny meil założy pp i naciagnie kogoś z forum na kasę i nikt nie będzie miał jego danych tylko fikcyjny meil. Kto kombinuje wcześniej czy później zostanie namierzony więc nie polecam kombinować


RE: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - Yabuza - 06-02-2015 19:03

Niedorzeczne oskarżenie. Po pierwsze jak kogoś mogę oszukać jak JAAA chce komuś wysłać pieniądzę!! Nauczcie się czytać!! Nie cierpie oskarżeń takich. Zresztą robiłem już transakcje na forum i jakoś nikogo nie oszukałem.


RE: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - armada23 - 06-02-2015 19:14

Ja cię nie oskarzam, tylko to co ostatnio tu się dzieje to masakra. Zastanawiam się po co ci ukrywać dane? Co z tego ze ktoś dajmy z Krakowa będzie widział twoje dane z Gdańska? Znajdzie cie na Facebooku czy co? Dla mnie to tylko kombinatorstwo i tyle

P/s niektórzy z forum /tego forum są tak bezmyślni że ukrywają dane a sprzedają cos na allegro i nawet miejscowości nie potrafią ukryć i odrazu są namierzeni Big Grin wiec jeśli chcesz kombinować szybko cie namierza do tego trzeba mieć głowę, a jeśli nie pytałes tylko czysto profilaktycznie to Sooryy


RE: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - nafri - 06-02-2015 20:24

Zlecając przelew przez https://bluecash.pl jako nadawca jest BlueMedia S.A. więc dane wysyłającego pieniądze są ukryte.


RE: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - marcel_kk - 06-02-2015 20:33

(06-02-2015 20:24)nafri napisał(a):  Zlecając przelew przez https://bluecash.pl jako nadawca jest BlueMedia S.A. więc dane wysyłającego pieniądze są ukryte.

Jeżeli kolejne zamieszczane posty mają służyć do dawania wskazówek
jak próbować coś zakombinować, to lepiej ten temat zamknąć,
bo zaraz zacznie się pokaz kombinatorskich umiejętności...


RE: Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - Yabuza - 06-02-2015 22:00

nafri dzięki. To że chce zachować animowość nie znaczy że jestem jakimś oszustem. Naprawdę zanim kogoś oskarżacie to na jakiejś konkretnej podstawie. Temat do zamknięcia.


Wysyłanie komuś pieniędzy przez PayPal a widoczność danych - Klin - 07-02-2015 12:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.