Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System oraz pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: System oraz pytanie (/Temat-System-oraz-pytanie-107919)



System oraz pytanie - Shadecaster2 - 05-02-2015 14:27

Witam.
Nie wiem jak ten system sie nazywa ale chodzi o to że szukam mecze bardziej pewne z kursem 2+ i stawiam 100zł jak przegram to stawiam 200zł na kolejny i tak dalej... buki blokują takich graczy?
teraz pytanie w jakim buku najlepiej grać i gdzie są szybkie wypłaty?
oraz czy jest na jakimś buku możliwość wpłaty przez paysafecard Big Grin niestety jestem za granicą a mój Polski numer stracił ważność przez co nie moge robić internetowych transakcji : >
z góry dzięki Smile

@edit
Co myślicie o bwin?


RE: System oraz pytanie - Duxone00 - 05-02-2015 17:55

o ile się nie mylę to progresja.

co do wpłat przez paysafecard to bodajże większość buków posiada tą opcję tyle że naliczają 5-6% prowizji, jednakże nie lepiej wpłacać Ci przez moneybookers ? wpłaty do buka w chwilę dochodzą wypłaty też są szybsze niż na konto. łączysz kartę (debetową/kredytową) z kontem moneybooker i normalnie je zasilasz bez wpisywania pinów z sms'a

zaś u którego buka najlepiej grać to już sam musisz wybrać, licz się z tym też że wybrany przez Ciebie mecz np w bwin może mieć mniejszy kurs niż w bet365 albo betsson, także możesz stosować taką akcje że wpłacasz kase do buka w którym jest lepszy kurs (wygrywasz) wypłacasz kase do MB i trzymasz ją tam aż do wyboru kolejnego meczu i kolejnego bukmachera u którego kurs jest najwyższy.

czy blokują graczy którzy grają progresją ? raczej mogą im narzucić limit (dlatego by ominąć to dobrze by było manewrowaniem bukami w których się obstawia.)

Przemyśl tylko czy opłaca Ci się gra progresją, poczytaj opinie na necie na pewno nie jeden przed Tobą stosował taki system gry


RE: System oraz pytanie - Maersk - 05-02-2015 19:43

Ogólnie progresja jaka by to nie była prowadzi do bankructwa. Prędzej czy później czarna seria padnie


RE: System oraz pytanie - Mercz - 07-02-2015 12:57

Według mnie, taka (jak i każda inna) progresja będzie prowadzić do bankructwa.


RE: System oraz pytanie - ratataj15 - 07-02-2015 23:39

Masz troche wolnego czasu i srodkow na inwestycje?ogarniasz troche te,at bukmacherki ?

Zapraszam do kontaktu

O to jak zarabiam :

http://tufotki.pl/WyiYn


RE: System oraz pytanie - Maersk - 08-02-2015 14:53

(07-02-2015 23:39)ratataj15 napisał(a):  Masz troche wolnego czasu i srodkow na inwestycje?ogarniasz troche te,at bukmacherki ?

Zapraszam do kontaktu

O to jak zarabiam :

http://tufotki.pl/WyiYn

Banik