Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30 % moich zarobków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30 % moich zarobków (/Temat-30-moich-zarobkow-107872)



30 % moich zarobków - Armin Van Buuren - 04-02-2015 20:00

Witam, zarabiałem na sms premium - homepay, zyski jakie notowałem to około 1000 zł na miesiąc. Wypaliła mi się niestety nisza, w związku z przykrą sytuacją jaka pojawiła się w moim życiu , postanowiłem napisać post w którym zaoferuje 30 % swoich zarobków i rejestracje z ref linka, w zamian za wdrożenie mnie w twój biznes/pomysł. Nie mam czasu na szukanie, potrzebuje natychmiastowego działania aby móc pomagać swojej rodzinie.

Mam 21 lat, aktualnie studiuje Filologię Angielską - język biznesu.
Jaką wiedzę posiadam i co moge od siebie zaproponować ?

* Mam FP ( 5k,1k polubień, bardzo duża aktywność) dot. bukmacherki, doradztwa sportowego.
* Bloga na blogspocie gdzie udostępniam analizy.
* 2 Konta fikcyjne w których mam około 100 + znajomych i 20/30 grup. Jednak nigdy nie spamowałem, bo nie zarabiałem na subach.
* Mnóstwo zapału, chęci i motywacjii do działania.
* Władam dobrze j. Angielskim.

Jeśli zarabiasz, masz pomysł, wskazówki lub nisze i jesteś w stanie się nią ze mną podzielić w zamian za 30 % zarobków oraz rejestracje z ref linka, to proszę o kontakt.

Jeśli post jest napisany w złym miejscu, to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie w odpowiedni dział.

Pozdrawiam wszystkich.


RE: 30 % moich zarobków - nitram - 04-02-2015 21:42

Jak chesz szybko zarobic i masz jakaś kasę odłożoną na start to zapraszam do tematu umieszczonego w mojej sygnaturze.


30 % moich zarobków - Admin - 06-02-2015 01:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.