Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Granie w gry z innego konta PSN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Granie w gry z innego konta PSN (/Temat-Granie-w-gry-z-innego-konta-PSN-107821)



Granie w gry z innego konta PSN - Yeahh - 03-02-2015 23:27

Witam, ogarnia ktoś czy jak jestem zalogowany do konta psn i zainstaluje zakupione na nim gry, to czy jak wyloguje sie z niego i zaloguje na inne konto psn to bede nadal mogl grac w te gry z 1 konta?

Chodzi mi glownie o to, zeby zainstalowac gry z dwoch kont a uzywac tylko jednego.


RE: Granie w gry z innego konta PSN - DeoRIP - 03-02-2015 23:47

Na PS3 Tak
Na ps4 nie wiem.


RE: Granie w gry z innego konta PSN - Yeahh - 04-02-2015 00:20

(03-02-2015 23:47)DeoRIP napisał(a):  Na PS3 Tak
Na ps4 nie wiem.
A wiesz jakby to bylo w przypadku wiekszej ilosci kont?
Czy po prostu juz sciagnieta i zainstalowana gra nie jest przypisana do zadnego konta i mozna w nia grac?
(PS3)


RE: Granie w gry z innego konta PSN - DeoRIP - 04-02-2015 15:56

Gra jest przypisana do konta danego lecz grę można używać na danej ilości konsol na ten moment kupiona gra to chyba działa na 4 konsole a ps+ działa na 2 konsole


RE: Granie w gry z innego konta PSN - Yeahh - 04-02-2015 17:07

(04-02-2015 15:56)DeoRIP napisał(a):  Gra jest przypisana do konta danego lecz grę można używać na danej ilości konsol na ten moment kupiona gra to chyba działa na 4 konsole a ps+ działa na 2 konsole
Ok, a jeszcze jak jest z wersją językową gier.
Można wybierać język w ustawieniach/podczas włączania? Czy trzeba mieć odpowiednią wersję kupioną?