Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) (/Temat-Magicznie-wysokie-kursy-i-wygrane-ZRZUTKA-107800)



Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - BuLa1100 - 03-02-2015 20:24

Ostatnio na fb strasznie męczy mnie reklama pewnego fanpage, aż w końcu z czystej ciekawości postanowiłem go odwiedzić Smile
Ku mojemu zdziwieniu gość podaje tam typy w granicy kursów od 30 do 50 i jak wskazują screeny dane typy wchodza Smile

Zastanawia mnie fakt czy faktycznie ma takie info , żeby grać te typy czy to jakiś fake i wyłudzanie kasy Smile

Aktualnie w jego ofercie są 2 typy na ten tydzień :
Czwartek (05.02.2015) kurs 29.0
Sobota (07.02.2015) kurs 41.0

Zadałem mu pytanie ile kosztuje dany typ w odpowiedzi otrzymałem :

Cytat:Witam,
Mamy do zaoferowania pewne informacje o meczach. Nasze informacje pochodzą z najlepszego źródła które wielokrotnie sprawdziliśmy.
Sobota (07.02.2015) kurs 41.0
Cena za spotkanie: 200zł. Dla nowych klientów mamy specjalną zniżkę 3 mecze w cenie 2 czyli jedyne 400zł za 3 spotkania, promocja obejm

Dodatkowo zadałem mu pytanie o skuteczność i co w przypadku jeżeli okaże się, że typ jest błędny Smile

Cytat:Witam,
nasza skutecznośc to około 95%, ale jeżeli będzie pechowy to dostanie Pan kolejny typ bez dodatkowych opłat w ramch rekompensaty


Co o tym sądzicie ? Może zaryzykujemy i jeżeli zbierze się duża liczba osób to zrobimy zrzutkę tak aby nikt z nas nie odczuł tego boleśnie i przetestujemy ta " furte do miliona " ?


[Obrazek: 83026634987603546135.jpg]

KWESTIA ZRZUTKI NA TYP
POTRZEBNA KWOTA : 200 PLN

OSOBY ZAINTERESOWANE : 3



RE: Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - Korneliusz122 - 03-02-2015 20:41

Spróbować zawsze można, jak więcej osób się zrzuci i wyjdzie mała kwota to wchodzę w to Big Grin


RE: Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - takijedentypek2 - 03-02-2015 20:42

biorę, biorę. Smile


RE: Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - BuLa1100 - 03-02-2015 20:43

Krótko mówiąc mamy do zebrania 200 PLN


RE: Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - Slight - 03-02-2015 20:45

Fejk, fejk, fejk...


RE: Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - BuLa1100 - 03-02-2015 20:46

(03-02-2015 20:45)Slight napisał(a):  Fejk, fejk, fejk...

Być może ale skąd to info Smile Również nie wiem nic na ten temat dlatego zamieściłem info i tyle Smile Chce się czegoś dowiedziec Smile


RE: Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - Maersk - 03-02-2015 20:47

Na prawdę w to wierzycie....?Koleś daje Wam zniżki na mecz ustawiony? Co to jest kur** Cropp czy biedronka na wyprzedaży po sezonie mandarynkowym? Ogarnij się jeden z drugim i przeczytajcie inne tematy w tym dziale . Nie zakładajcie juz takich tematów tylko weźcie się za porządne monitorowane typy dobrego typera i zainwestujcie te 400 złotych. Po miesiącu podwoicie ta kwotę, przysięgam.


Magicznie wysokie kursy i wygrane ( ZRZUTKA ?! ) - yazir - 03-02-2015 20:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.