Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze (/Temat-Points2shop-idealny-sposob-na-latwe-nagrody-lub-pieniadze-10780)

Strony: 1 2


Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - Draggy - 23-07-2010 15:25

Chciałbym Wam przedstawić serwis Points2shop. Zdobywacie tam punkty, za które możecie wykupić nagrody. Całkiem podobnie jak w Lockerz, jednak moim zdaniem dużo łatwiej jest zdobyć cokolwiek na Points.

Po pierwsze, mamy tutaj dużo więcej sposobów na zdobywanie punktów. Możemy wypełniać ankiety, w których po prostu odpowiadamy na pytania. Są też tak zwane "oferty", w których musimy się zarejestrować na jakimś portalu. Mamy również do dyspozycji gry, których tak bardzo mi brakuje na Lockerz. Wybieracie za ile punktów chcecie zagrać na przykład w wyścigi, czy pojedynek strzelecki. Jeśli zajmiecie pierwsze miejsce, zdobywacie określoną liczbę punktów. Są też filmy oraz oferty zewnętrzne.

Punkt drugi - nagrody. Tutaj nie musicie czekać na restocki. Gdy zdobędziecie określoną liczbę punktów, wybieracie nagrodę ze sklepu internetowego Amazon. Dostajecie ją w ciągu tygodnia. Co ciekawe, możemy również zamawiać używane przedmioty za niższe ceny.
Za zamówiony przedmiot należy zapłacić opłatę za przewóz, wynosi ona około 50 puntków. Jeśli jednak chcecie, możecie zamówić np. kod do PlayStation Network na 20 lub 50 funtów, dzięki czemu będziecie mogli pobrać gry z PSN praktycznie za darmo.

Po trzecie: na tym portalu możecie również zarabiać pieniądze. 100 punktów to jeden dolar. W każdej chwili możecie przełączyć się na tryb, gdzie zamiast punktów za oferty, ankiety itp. zdobywacie pieniądze. Minimalna wypłata na PayPal to $1.

Za rejestrację dostajecie 250 punktów. Starczy to na np. rysiki do DS, które kosztują 197 punktów.

Na Points2shop zawsze aktywny jest Shoutbox. Nie zdarzyło mi się jeszcze, aby nikt nie odpowiedział na nurtujące mnie pytanie. Inni użytkownicy są pomocni i życzliwi.

Proszę, abyście się zarejestrowali z mojego referal linka. Wy nic nie tracicie, ale pomagacie mi. Oto on:
http://www.points2shop.com/?ref=Draggy

A to adres strony:
http://www.points2shop.com/

Nie chcę Was na nic naciągnąć. Ten serwis jest prawdziwy, nie jest to żaden scam. Współpracuje on ze sklepem Amazon, z którego to nagrody są dostarczane. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub problemy, służę pomocą. Wink


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - kreatywny - 23-07-2010 15:47

Sprawdzę.. z refliku nawetWink jako nieliczny przekonałes mnie do zarejestrowania na jakieś stronce ;D sprawdzę czy to nie scam.
A ty już coś wygrałeś?

@edit

przy rejestracji podałem numer w formie jak na lockerz (0048) a oni żebrają o 10 cyfrowy numer Wink ciekawe.. wpisałem mój z 0 na początku, i tak im nie potrzebny no ale dziwne to Wink


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - Draggy - 23-07-2010 15:58

Wielkie dzięki kratywny Wink
Ja jak narazie mam punkty 732 punkty, wczoraj się zarejestrowałem. Wink Teraz mam zamiar zdobyć trochę $ i przesłać na PayPal, aby to zrobić trzeba kliknąć na ten link u góry Switch to Cashle.com, ten sam serwis, tylko na tej stronie zdobywa się kasę, a nie punkty, reszta tak samo. Muszę przyznać, że Points jest dla mnie o wiele lepsze od Lockerz, dużo łatwiej jest coś zdobyć. Plus ten sklep 24/7.. Wink

@edit
UP: Tak, podaje się z zerem na początku. Wink Ja mieszkam w Anglii, i też zero mam.


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - kreatywny - 23-07-2010 16:02

No ciekawe jak narazie ładnie wygląda spróbuje cos wygrac jakies minimalne pp aby sobie wysłac i zobaczyć czy to nie scam a ile trwa wysylka pp?


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - Draggy - 23-07-2010 16:04

Powinno dojść w ciągu 24h. Aby zdobywać pieniądze, zastosuj się do mojej porady post wcześniej. Wink


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - kreatywny - 23-07-2010 16:17

Dlaczego jak wejdę w earncash wybiore jakies zadanie i zarejestruje się np na tej stronce na którą mnie przekierowuje a potem na cashle.com koło tego zadania mark as complete to zwasze zamyka się to zadanie i nic nie dostaje >?


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - Razer - 23-07-2010 16:27

Dorzucę dowód znaleziony w google:

[Obrazek: free-microsoft-points.jpg]

Zarejestrowałem się z refa.


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - Bandaid - 23-07-2010 16:30

Ej regnałem ci sie z refa ale ne dostałem 250 pointsow why?


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - kreatywny - 23-07-2010 16:34

No ja tez nie dostałem, ogólnie to nie kumam tej strony nie mogę się w niej połapać. Zarejestruje się tam gdzie kazą a nic za to nie dostaje. Wykonałem już 10 zadań i nic .. ;/ ja tej stronie podziękuje ;/


RE: Points2shop - idealny sposób na łatwe nagrody lub pieniądze - GoreYoite - 23-07-2010 16:42

ja się zarejestrowałem wszystko wypełniłem i 0 pkt... -.-