Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mass ban youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: mass ban youtube (/Temat-mass-ban-youtube-107771)



mass ban youtube - Markate - 03-02-2015 14:45

Dzisiaj wyłapałem masowego bana, a szkoda bo 25 wideo wyboostowanych wideo poszło się walić, a już ładna kaska z nich szła, no cóż mówi się trudno. Teraz analizuję dlaczego pomimo zachowania zasad BPH tak się stało.

Działałem metodą 1 nisza - 1 konto, do każdego konta dodawałem 200-250 subów, a do wideo 1 000 wyświetleń, 200 - 250 polubień, 100 favorite, 50 pozytywnych komentarzy .Każde konto PVA . Do każdego konta używałem innego IP i logowałem się tylko z tego IP z innego nie, każde konto było potwierdzone telefonicznie . Jeśli wrzucałem wideo ponownie to zmieniałem jego MD5 i także jego opis. Filmy były ładnie zrobione standardowo mój programik w VB i pokazanie, że owe narzędzie działa (photoshop). Opis powyżej 300 znaków.

Jak wywnioskowaliśmy z kolegami z innego forum źle, że podawałem czysty link do swojego bloga to właśnie "połączyło" moje filmy. Jeszcze dodam, że każdego konto tworzyłem na nowym systemie kompletnie czystym, więc nie ma mowy że ciasta mnie wydały.

Dziś dodam ponownie filmy jak znowu będzie to samo, trzeba będzie się przeżucić na jakieś pewniejsze źródło trafficu . Liczę na Waszą pomoc, może Klin tu zajży i mi coś podpowie Lol


RE: mass ban youtube - Gilandil - 03-02-2015 16:24

łączę się z Tobą w bólu i smutku, miewałem podobną sytację do twojej, próbowałem już kilkakrotnie coś przetestować żeby nie dostać bana ale jak na razie bezskutecznie. Gdyby nie bany na youtube to myślę, że już spokojnie ~60-80$ dziennie by wpadało ;/

Ps
Może znajdzie się jakaś dobra dusza która zechce się podzielić jakimś sposobem na to żeby nie dostać bana?


RE: mass ban youtube - Markate - 03-02-2015 16:37

Myślę, że popełniłem dwa błędy no może trzy . Po pierwsze w tytule hack, nie maskowałem linków no i w sumie mogłem wolniej boostować. Bo nie widzę tu więcej powiązań, też mnie dziwi, że od razu wszystkie konta poleciały.


RE: mass ban youtube - Gilandil - 03-02-2015 17:01

a z jakim stażem miałeś konta, nowiutkie pewnie?


RE: mass ban youtube - Markate - 03-02-2015 23:47

Tak .