Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
robinhood666 oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: robinhood666 oszust (/Temat-robinhood666-oszust-107733)

Strony: 1 2


robinhood666 oszust - szeldo123 - 02-02-2015 20:13

witam,

zglaszam tego uzytkownika: http://zarabiam.com/User-robinhood666-65052

powod: chcial kupic konto na asku, prosil o wystawienie aukcji allegro, bo stwierdzil, ze sie boi. zrobilem aukcje, nie odpisywal przez 4 dni, dzisiaj przeczytal wiadomosc o godzinie 12 i teraz jest online, zapytalem go czy zamierza kupic to nic nie odpisuje. wnosze o zbanowanie uzytkownika poniewaz przez niego bede musial zaplacic za transakcje allegro i zmarnowal moj czas. screeny rozmow wyslane do admina.


RE: robinhood666 oszust - bartex89 - 03-02-2015 10:21

Ja z nim robie transakcje i go pilecam.
Paypal zweryfikowany i zawsze 1 wplaca.

Wiec bana ma dostac za rozmyslenie sie?


RE: robinhood666 oszust - Tidus - 03-02-2015 10:26

Pewnie zrobil to celowo zeby wrobic Cie na 30gr

Znalazl lepsza ofertę pewnie lub się rozmyślil, nie ma o co go oskarżać.


RE: robinhood666 oszust - szeldo123 - 03-02-2015 15:33

(03-02-2015 10:21)bartex89 napisał(a):  Ja z nim robie transakcje i go pilecam.
Paypal zweryfikowany i zawsze 1 wplaca.

Wiec bana ma dostac za rozmyslenie sie?


zawsze 1 wplaca to ciekawe, u mnie zazadal zebym wystawil na allegro po czym nie wchodzil na zarabiam przez okolo 3-4dni, wczoraj przeczytal wiadomosc i nie odpisal, wyslalem kolejna i nadal nie odpisuje.

(03-02-2015 10:26)Tidus napisał(a):  Pewnie zrobil to celowo zeby wrobic Cie na 30gr

Znalazl lepsza ofertę pewnie lub się rozmyślil, nie ma o co go oskarżać.

a jakby Ciebie ktos tak wrobil na te 50gr czy ile tam? to co bys zrobil? na pewno bys sie nie cieszyl. skoro juz do mnie napisal i byl chetny to po co mnie wysterowal? specjalnie poswiecilem czas i pieniadze zeby zrobic aukcje tak jak prosil, a zachowal sie jak ostatni cham ani nie przeprosil ze sie rozmyslil ani nie napisal ze nie kupi, nic, null, 0 wiadomosci z jego strony. wnosze o najwyzszy wymiar kary ban na ip za takie podejscie. zobaczymy czy zostanie ukarany czy tez nie, jezeli nie to no to troche nie fer, bo w takim razie bedzie to jasny sygnal, ze takie wyrolowanie kogos jest dozwolone tutaj. jezeli nie ma zamiaru kupic to zadam zadośćuczynienia w postaci przeprosin za brak kontaktu i za to ze musialem zmarnowac czas na wystawienie tej aukcji, za rozmyslenie sie bez poinformowania i symboliczna zlotowke na moje konto, ktore podalem chyba ze 3 razy w wiadomosciach.


RE: robinhood666 oszust - daniel42na - 03-02-2015 15:37

@[robinhood666]


RE: robinhood666 oszust - robinhood666 - 03-02-2015 16:02

user przez którego wystawiłeś aukcje na allegro miał 0 komentarzy,
jakby przed chwilą był stworzony,
dodatkowo chciałeś żebym Ci kase wysłał na konto a nie przez payu, nie będe tak wysyłał więc to olałem

edit
jak chcesz @szeldo123 to Ci przeleje te 50gr czy ile tam zapłaciłes za aukcje allegro, nie ma problemu, żebyś nie był stratny


RE: robinhood666 oszust - szeldo123 - 03-02-2015 16:06

prosiles allegro to wystawilem na allegro, a ze mam 0 komentarzy nie moja wina, ze nie korzystam. konto allegro mam potwierdzone na wlasne dane wiec nie wiem w czym problem, skoro tak bardzo nie chciales na konto to mogles napisac, ze wolisz payu. chcialem na konto bo potrzebowalem pilnie pieniedzy, a na payu to by mi szlo 2-3 dni. czemu nic nie napisales, ze nie pasuje taki uklad? zawsze moglibysmy ustalic, ze jednak payu i nie byloby zamieszania, a ja nie czulbym sie wyrolowany. zdjecia co do konta na asku podalem, wiec nie wiem skad takie obawy.


RE: robinhood666 oszust - Ciastek - 03-02-2015 16:29

(03-02-2015 15:33)szeldo123 napisał(a):  
(03-02-2015 10:21)bartex89 napisał(a):  Ja z nim robie transakcje i go pilecam.
Paypal zweryfikowany i zawsze 1 wplaca.

Wiec bana ma dostac za rozmyslenie sie?


zawsze 1 wplaca to ciekawe, u mnie zazadal zebym wystawil na allegro po czym nie wchodzil na zarabiam przez okolo 3-4dni, wczoraj przeczytal wiadomosc i nie odpisal, wyslalem kolejna i nadal nie odpisuje.

(03-02-2015 10:26)Tidus napisał(a):  Pewnie zrobil to celowo zeby wrobic Cie na 30gr

Znalazl lepsza ofertę pewnie lub się rozmyślil, nie ma o co go oskarżać.

a jakby Ciebie ktos tak wrobil na te 50gr czy ile tam? to co bys zrobil? na pewno bys sie nie cieszyl. skoro juz do mnie napisal i byl chetny to po co mnie wysterowal? specjalnie poswiecilem czas i pieniadze zeby zrobic aukcje tak jak prosil, a zachowal sie jak ostatni cham ani nie przeprosil ze sie rozmyslil ani nie napisal ze nie kupi, nic, null, 0 wiadomosci z jego strony. wnosze o najwyzszy wymiar kary ban na ip za takie podejscie. zobaczymy czy zostanie ukarany czy tez nie, jezeli nie to no to troche nie fer, bo w takim razie bedzie to jasny sygnal, ze takie wyrolowanie kogos jest dozwolone tutaj. jezeli nie ma zamiaru kupic to zadam zadośćuczynienia w postaci przeprosin za brak kontaktu i za to ze musialem zmarnowac czas na wystawienie tej aukcji, za rozmyslenie sie bez poinformowania i symboliczna zlotowke na moje konto, ktore podalem chyba ze 3 razy w wiadomosciach.

Tusk okradł państwo na większą kasę i nikt nie żąda zadośćuczynienia.
Poza tym 50 gr to nie jest jakiś wielki pieniądz. Robiąc interesy przez internet zawsze trzeba się liczyć z tym,że albo ktoś będzie chciał oszukać albo się rozmyśli. Więc nie pozostaje Ci nic innego jak dać sobie spokój Smile


RE: robinhood666 oszust - Mercz - 03-02-2015 16:36

U mnie, to samo, użytkownik @robinhood666 przestał odpisywać na gg, ale to pewnie przez brak czasu i być może się rozmyślił. =)


RE: robinhood666 oszust - szeldo123 - 03-02-2015 17:22

Czyli juz druga osobe tak wykiwal, sadze, ze jednak powinien zostac ukarany w jakis sposob za swoje wybryki. to jest powazne forum, a nie piaskownica.