Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? (/Temat-Co-teraz-ma-tak-na-prawde-wplyw-na-pozycjonowanie-107693)

Strony: 1 2


Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - marekpzn1987 - 02-02-2015 12:31

Jak w temacie. Co teraz ma tak na prawdę wpływ na to jak wysoko jest nasza strona w wyszukiwarkach. Czy social media a w szczególności facebook ma na to wpływ ? Co mogę zrobić by moja strona była wyżej w wynikach wyszukiwana?


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - Klin - 02-02-2015 12:55

Unikalny content, jakość profilu linków, bogate profile social media. Strona poprawnie zoptymalizowana pod kątem On-Page SEO. Systematyczne dodawanie dobrej jakości treści.

To tyle jeśli chodzi o pozycjonowanie według wytycznych google (tzw WH).

BH to w ogóle inna bajka


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - esterprzester - 03-03-2015 16:52

Zgadzam się z powyższym. Dodałabym jeszcze dobrą dywersyfikację linków i anchorów. Ale to już w ramach "dobrego profilu linków".

BH powoli traci sens... ;]


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - wasia90 - 04-03-2015 23:04

Czytałem ostatnio jeden artykuł, że na pozycje w google ma wpływ ponad 250 różnych parametrów. Najważniejsze zostały już wymienione.


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - examer - 06-03-2015 11:09

NA moje oko:
1. Dobry content, dużo treści
2. Silne linki.


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - albertc - 06-03-2015 11:39

Jak dla mnie przede wszystkim silne, zróżnicowane, wysokiej jakości linki.
Odpowiednie zróżnicowanie anchor tekstów.
Profil linków wyglądający na "naturalny".
Dobry content również dużo ułatwia.
No i oczywiście porządna optymalizacja serwisu i dobre linkowanie wewnętrzne, szczególnie w większych serwisach.


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - Randydowd - 10-03-2015 14:05

Może ktoś wytłumaczyć jak dla laika co to znaczy "silne linki"?


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - rachman - 10-03-2015 16:17

silne linki - to wartościowe linki inaczej czyli ze stron o wysokim trust rank. nie mylić z page rankiem niemniej linki ze stron z wysokim PR też są wartościowe. chodzi po prostu o to by linki nie były ze śmieciowych stron, były zróżnicowane, follow i nofollow. ma wyglądać naturalnie poza tym.


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - pointsmaster - 10-04-2015 14:52

Widziałęm info grafikę, że obecni, najwieksze znaczenie mają social media. G+,potem FB, Twitter.
Oczywiscie mowa o pozycjonowaniu dla wyszukiwarki Googla


RE: Co teraz ma tak na prawdę wpływ na pozycjonowanie? - zyga - 12-04-2015 09:57

SM na dzień dzisiejszy nie mają żadnego wpływu na pozycję w G.