Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook VIRAL SCRIPT, czyli jak w kilka dni zbudować ogromny fanpage. ★★★★★ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Facebook VIRAL SCRIPT, czyli jak w kilka dni zbudować ogromny fanpage. ★★★★★ (/Temat-Facebook-VIRAL-SCRIPT-czyli-jak-w-kilka-dni-zbudowac-ogromny-fanpage-%E2%98%85%E2%98%85%E2%98%85%E2%98%85%E2%98%85-107611)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Facebook VIRAL SCRIPT, czyli jak w kilka dni zbudować ogromny fanpage. ★★★★★ - blvck_beauty - 01-02-2015 13:15

Witam całą społeczność internetu! Smile
Przedmiotem aukcji jest Facebook VIRAL SCRIPT (działający bez żadnej dodatkowej appki).
Jest to MOJEGO AUTORSTWA kod HTML/PHP/JAVASCRIPT który działa na każdym serwisie i portalu który obsługuje HTML
(np. Blogger, WordPress, Wasza strona internetowa etc).

≫ Zastosowanie skryptu ≪
Po umieszczeniu kodu na stronie pojawia się takie okienko:

[Obrazek: 101bg7.jpg]

Żeby je zamknąć, musimy nacisnąć 2 razy na "X". W tym momencie automatycznie bez naszej wiedzy polubiliśmy dowolny fanpage! ^^

Banalnie prosta instalacja: gotowy kod HTML wystarczy wkleić w dowolne miejsce na naszej stronie.
Nie wyskakuje żadna ramka potwierdzająca: wszystko odbywa się bez naszej wiedzy!
Do okienka została dodana również wtyczka społecznościowa: wtyczka dodaje autentyczności i również działa niezawodnie, aczkolwiek można tam wstawić whatever.
100% skuteczności ★★★★★: skrypt działa perfekcyjnie. Chyba nie muszę tłumaczyć, jaką posiada moc. Smile
Bezpieczny: Po dodaniu skryptu na stronę/bloga facebook nie określa witryny jako 'niebezpiecznej'. Antywirusy również nie mają z tym żadnego problemu.
Okienko wyskakuje tylko raz: do skryptu dodany jest kod który zapisuje ciasteczka. Okienko nie denerwuje.

≫ Efekty ≪
Przedstawiam Wam moje, oraz innych użytkowników fanpage'i facebook po kilku tygodniach funkcjonowania skryptu na swoich stronach/blogach. Smile

[Obrazek: 95ke7x.jpg]
[Obrazek: fqtj7d.jpg]


≫ FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania ≪
P: Czy skrypt pokazuje dodatkowe okienko potwierdzające polubienie strony?
O: Nie, wszystko dzieje się błyskawicznie i nie świadomie. Po naciśnięciu 'X' nie widzimy żadnej informacji o tym, że polubiliśmy dany fanpage.

P: Jak z antywirusami FUD?
O: Antywirusy nie wykazują żadnych zagrożeń. To samo tyczy się facebooka: facebook nie określa naszej witryny jako 'niebezpieczną', również jej nie blokuje.

P: Czy skrypt również nieświadomie udostępnia nasz post po naciśnięciu 'X'a?
O: Skrypt nie udostępnia naszego postu. Nie polecam viralki udostępniającej. Taki skrypt nie działa rewelacyjnie a dodatkowo facebook wykrywa taką witrynę i dodaję ją do blokowanych.

P: Czy można w te wyskakujące okienko ustawić coś innego niż ten widget facebook?
O: Tak, można też np. w te okienko wstawić fanpage1, a pod 'X' wstawić fanpage2. Wtedy mamy promocje 2 fanpagów na raz. Oczywiście można w te okienko wstawić także obrazek z linkiem itd.

≫ Cena ≪
Cena takiego skryptu wynosi 40,00 PLN.
Informuję, że cena w każdej chwili może się zmienić. Jesteś zainteresowany zakupem? Nie czekaj - KUP TERAZ!

≫ Kontakt ≪
Na wszelkie pytania odpowiadam tutaj na forum, lub na mój nr. Gadu-Gadu.
GG: 11203249 (w wiadomości proszę od razu zaznaczyć, że jest się zainteresowanym zakupem skryptu.)

≫ Metody płatności ≪
Zwykły przelew bankowy / Paypal / PayU.
Mogę wystawić skrypt na aukcji allegro. Posiadam na swoim koncie ponad 50 pozytywnych komentarzy! Wink


1.Nazwa przedmiotu : Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP
2.Opis przedmiotu : Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP
3.Zdjęcia : http://screenshu.com/static/uploads/temporary/mn/z8/g3/jok2sh.jpg
4.Kontakt : PW / GG: 11203249
5.Cena : 40,00 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Zwykły przelew bankowy / Paypal / PayU.


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - daniel42na - 01-02-2015 13:23

Lepiej to kasuj, bo za sprzedaż cudzych lub znalezionych w sieci skryptów banujo Sad


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - Branzolek - 01-02-2015 13:24

(01-02-2015 13:23)daniel42na napisał(a):  Lepiej to kasuj, bo za sprzedaż cudzych lub znalezionych w sieci skryptów banujo Sad

A moze on jest autorem?


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - blvck_beauty - 01-02-2015 13:32

Szkielet skryptu jest dostępny na każdym forum, nawet tutaj.
Ja sprzedaję wersje zmodyfikowaną zrobioną PRZEZE MNIE. Smile


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - OFFICIAL - 01-02-2015 13:34

Za kawałek kodu 50zl xD
Przecież to da się w chwile edytować.


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - blvck_beauty - 01-02-2015 13:55

Śmieszne, że to tylko kawałek kodu i każdy potrafi sobie coś takiego zrobić, a gdy prosiłem na forum kogoś o pomoc to albo zażądali sobie nieprawdopodobnej kwoty albo (jeszcze lepsze) - pisali że nie da się tego zrobić na blogspota i inne podobne strony. XD

Nie po to spędziłem kilka nocy i wylałem tyle nerwów, żeby oddać go za nic. Smile
Już koniec dyskusji. Chętnych zapraszam na PW - skrypt działa niezawodnie! Wink


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - Liromir - 01-02-2015 13:57

wywala 'potwierdz polubienie'? pewnie tak


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - blvck_beauty - 01-02-2015 14:02

Działa tak jak viralka. Po naciśnięciu 2 razy x'a okienko znika, i automatycznie lubisz fanpage.
@UP, pisałem o tym wyżej. Przeczytaj ze zrozumieniem zanim nabijesz kolejny post


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - blvck_beauty - 02-02-2015 16:52

ref. mogę zejść trochę z ceny jak coś. Smile pw


RE: [S] Facebook VIRAL SCRIPT - HTML/PHP (bez appki) - Maxpixel - 02-02-2015 21:26

Jak z antywirusami FUD?