Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MYIYO - Ankiety które przyniosą ci nawet 20euro każdego tygodnia! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MYIYO - Ankiety które przyniosą ci nawet 20euro każdego tygodnia! (/Temat-MYIYO-Ankiety-ktore-przyniosa-ci-nawet-20euro-kazdego-tygodnia-107589)



MYIYO - Ankiety które przyniosą ci nawet 20euro każdego tygodnia! - tsakui - 31-01-2015 23:22

Cześć,
Chcialbym zaprezentować mam stronę myiyo.com, na której możemy zarobić około 20euro w tydzień, przelewają je od razu na PayPala.

1) Po pierwsze musimy się zarejestrować, bardzo prosiłbym żeby zrobić to z mojego reflika w ramach małej rekompensaty za ten poradnik Smile
https://www.myiyo.com/?ref=171234025

2) Potwierdamy e-mail, za to już dostajemy 100 punktów.

3) WYPEŁNIAMY ANKIETY – to jest prawdziwy cel tej strony. Ich najmniejsza wypłacana stawka to właśnie 20euro (20000 punktów uzbieranych na ich stronie). Jedna ankieta to około 1000-2000 punktów za ankiete która trwa do 5 min, choć w ciągu mojej dość krótkiej, bo dopiero miesiąc trwającej przygody z tej stroną trafiłem już na ofertę za 5000 punktów. Oczywiście wypełniamy je fejkowymi danymi. Jeżeli ktoś chce dostać na początek 500 punktów może wypełnić ankiete do profilu, dane nie zostają nikomu udostępnione.

System refferali:
Pod listą dostępnych do wykonania ofert znajdziemy nasz link polecający, za każdą rejestracje z naszego linku otrzymamy 500 punktów.

Wypłacalność:
Przykładowy screen użytkownika innego forum o podobnej tematyce -
[Obrazek: t0ia.jpg]

Mam nadzieję, że pomogłem wam tym krótkim wprowadzeniem i wkrótce zaczniecie zarabiać i na tej stronie! Huh
Pozdrawiam,
Adam Cool


MYIYO - Ankiety które przyniosą ci nawet 20euro każdego tygodnia! - yazir - 31-01-2015 23:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.