Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komputer vs. PS4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Komputer vs. PS4 (/Temat-Komputer-vs-PS4-107569)

Strony: 1 2 3


Komputer vs. PS4 - Szaman1644 - 31-01-2015 20:08

Mam problem co wybrać. Aktualnie jestem posiadaczem PS4, z którego jestem bardzo zadowolony, jednak czas przesiąść się na coś lepszego i nowszego, aby móc w najnowsze produkcje popykać od czasu do czasu. Mój budżet to 2000 zł, dlatego chciałbym zapytać się Was czy warto zamiast PS4 kupić w tej cenie jakiegoś kompa, który byłby w miarę przyzwoity i chociaż rok mi posłużył bez konieczności wymiany podzespołów. Czy raczej z taką kwotą dać sobie spokój i zakupić PS?


RE: Komputer vs. PS4 - ktostujest - 31-01-2015 21:17

Kupisz dobry komputer za 2 tyś ;p


RE: Komputer vs. PS4 - Szaman1644 - 05-02-2015 13:24

Ktoś coś jeszcze pomoże, doradzi konkretniej?


RE: Komputer vs. PS4 - Styler - 05-02-2015 13:27

Nie kupisz dobrego komputera za 2 tysiące... Żadna z dobrych gier, które wychodzą aktualnie czy wyjdą w najbliższym czasie Ci nie pójdzie.


RE: Komputer vs. PS4 - kariolmax - 05-02-2015 13:35

Nie rozumiem... PS4 ma wystarczająco dobre parametry żeby odpalić najnowsze tytuły...


RE: Komputer vs. PS4 - LeftwardBus88 - 05-02-2015 16:02

Można złożyć za mniej więcej 2500 który może pociągnąć nowe gry.Najlepiej poprosić na jakimś forum komputerowym żeby ci zrobili listę co masz kupić.


RE: Komputer vs. PS4 - domin_dz - 05-02-2015 16:10

Kup konsole, wyjdzie taniej i starczy na co najmniej jeszcze 5 lat - nie będziesz musiał nic ulepszać. Do tego dużo gier, które wychodzą na konsole nie wychodzi na PC lub wychodzi z opóźnieniem...


RE: Komputer vs. PS4 - mikolaj90 - 05-02-2015 19:41

Nie porównuje się już kompa vs konsoli. Ludzie powoli zaczynają wycofywać się z tych najczęściej doprowadzających do wojen dyskusji Big Grin Zaczynają rozumieć, że komputer to komputer a konsola to konsola.

Kupujesz konsole po to, by nie martwić się czy pójdzie Ci ta gra czy ta, kupujesz ją po to by mieć spokój z jej ulepszaniem, kupujesz grę, odpalasz i nic Ci się nie tnie, masz święty spokój co do tego. Konsola jest po prostu do gier i filmów - tyle.

Komp to wiadomka, jeśli chcesz mieć maksymalne osiągi w grze musisz go często ulepszać bo gry mają ciągle większe wymagania. Najczęściej w tego typu dyskusjach chodzi o grafikę a obecnie nie ma żadnej zauważalnej różnicy w grach na pc i ps4 - taka prawda, mając ps4 siedzisz daleko od tv a przy kompie blisko i to się wobec mnie wyrównuje.

Po prostu jeśli wolisz grać i ulepszać kompa to kup kompa ale za 2k kombajnu nie złożysz, ps4 to konsola dla ludzi nielubiących ulepszać swój sprzęt i lubiących grać po prostu w spokoju.


RE: Komputer vs. PS4 - lolekxp - 07-02-2015 20:22

PS4 za 1500 już kupisz, komputer żeby dorównał conajmniej kilka tysięcy (4-6k na pewno), pozatym klimat konsolowy ahh, chyba ze wolisz kompa ale to i tak mysz z klawiatura mozesz podlaczyc do konsoli, gry w lombardach sa bardzo tanie, ponizej 200zł kupisz najlepsze tytuly ala GTA 5, a takie assasins creed black flag juz kolo 100zl infamousa za 80zl itp


RE: Komputer vs. PS4 - Szaman1644 - 07-02-2015 20:24

Jestem już przyzwyczajony do konsoli, bo dawno nie miałem kompa pod gry żadnego. Tak jak pisałem cały czas cisnąłem na PS3, ale teraz od czasu do czasu chętnie popykałbym także w CS:GO.