Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja zdjęciowa to już przeszłość ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja zdjęciowa to już przeszłość ? (/Temat-Weryfikacja-zdjeciowa-to-juz-przeszlosc-107527)



Weryfikacja zdjęciowa to już przeszłość ? - rj7rad - 31-01-2015 10:58

Od jakiegoś czasu ani razu nie doświadczyłem weryfikacji telefonicznej na fb.
Po 1-2h weryfikacja na dowód i tak w kółko. Czyżby fejs zrezygnował z weryfikowania kont po zdjęciach znajomych ? Ktoś coś...?


RE: Weryfikacja zdjęciowa to już przeszłość ? - Szaman1644 - 31-01-2015 11:04

Nadal normalnie nakładają weryfikacje zdjeciowe. Trochę odeszli chyba od weryfikacji telefonicznych, bo jak wiadomo jest to już mało wiarygodne. Co do weryfikacji dowodowych to prawda są one coraz częściej nakładane ze względu na mase fejków na FB. Co ty takiego robisz, że tak czesto wyłapujesz?


RE: Weryfikacja zdjęciowa to już przeszłość ? - joefdgod - 31-01-2015 11:04

Wciąż przechodzę weryfikacje zdjęciowe Smile mam wiele fake kont i nie spotkałem się (na szczęście) z weryfikacją z dowodem na moich kontach


RE: Weryfikacja zdjęciowa to już przeszłość ? - mikiniki - 31-01-2015 11:11

Jest jest. Nie zaprzestał narazie Smile


RE: Weryfikacja zdjęciowa to już przeszłość ? - rj7rad - 31-01-2015 11:46

Często nawet nie zdążam rozesłać spam na wszystkie grupy i weryfikacja na dowód.
Zdjęciową ostatnio widziałem chyba jeszcze w starym roku.
Może dlatego, że mam bardzo mało znajomych na kontach ??


RE: Weryfikacja zdjęciowa to już przeszłość ? - Reszka - 31-01-2015 17:43

Szukał bym przyczyn w sposobie działania na kontach, rodzaj weryfikacji zależy od kwalifikacji podejrzenia
Każde konto ma ustalony limit przewinień jak na forum, za różne działania można dostać procent.
Dostajesz weryfikacje ID to na pewno coś robisz lub zrobiłeś źle.
Dużo osób do 30 minut od kupna potrafi spamować już po 100 grupach a to dosyć ryzykowne Big Grin