Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting pod Bloga Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting pod Bloga Wordpress (/Temat-Hosting-pod-Bloga-Wordpress-107486)

Strony: 1 2 3 4


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - lechoo - 21-11-2017 18:08

Być może kogoś zainteresuje oferta https://proserwer.pl/?d=hosting_www_porownanie

Osobiście trzymam u nich kilka stron i jestem zadowolony.

25% zniżki na hosting NET i BIZ - dla zamówień na okres 3 miesięcy (Kod rabatowy - HNB25-EOSHM1-107157)


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - Hexagon. - 21-11-2017 18:29

Dla mnie Mydevil.net - Zdecydowany faworyt!
Mam tam hosting od 5 lat i nie zawiodłem się ani razu.

Jak chciałbyś -20% rabatu to odezwij się na PW po kod Wink


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - polskitrader - 28-11-2017 20:33

Ja od siebie polecam serwer FUTUREHOST, jak dla mnie oferuje na prawdę sporo i są bardzo profesjonalni, do tego mają wbudowaną automatyczną instalację wordpress, joomla, magento, forum phpBB.
Cena za miesiąc 20 zł, więc jest to bardzo tanio, pomoc bodajże od 10-22 każdego dnia, testowane odpisują zawsze w tych godzinach i pomagają bardzo dokładnie, masz jakiś mały błąd w wordpressie, jeden zły plik, potrafią Ci wskazać co usunąć co poprawić. Podpowiedzą jak skonfigurować, ale zazwyczaj wszystko oni konfigurują z automatu, np DNS, SSL itp.

Pakiet standard komfortowy za 20 zł nadaje się do: większy serwis, prosty e-sklep
zawiera:

Pojemność 30GB SDD
Transfer miesięczny 300GB
PHP 7 z OPCache
Strony, domeny i subdomeny - Bez limitu
Bazy danych MySQL - Bez limitu
Konta e-mail, FTP - Bez limitu
Domena .pl gratis na pierwszy rok
Kreator stron w cenie
Instalator 100 darmowych aplikacji
Darmowa migracja www i poczty ze starego serwera (do 3 niezależnych witryn)


Przejdź do FutureHost


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - Futurehost - 30-11-2017 14:00

Dziękujemy za polecenie!

Ze swojej strony możemy dodać, że tutaj można dowiedzieć się więcej o naszym hostingu dedykowanemu właśnie pod WordPress, a dla początkujących przygotowaliśmy darmowy poradnik, w którym opisujemy jak od zera zbudować własną stronę opartą o WP.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym BOK - tak jak wspomniał polskitrader, pomagamy jak tylko potrafimy!

A dla wszystkich zainteresowanych, teraz wraz z kodem rabatowym FH50, odbierzecie dodatkowo -50% na hosting.

Z pozdrowieniami,
Zespół Futurehost


Hosting pod Bloga Wordpress - mahuzz - 30-11-2017 16:37

A ja powiem krótko - mintshost. Prostota, funkcjonalność, Support Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - eseles - 30-11-2017 17:26

https://www.lh.pl/hosting 50zł za rok chwala sie ze zoptymalizowany pod wordpressa i wybór PCWORLD 2016 osobiscie korzystam ale wordpressa tam nie mam. Minusem jak dla mnie jedynie jest ubogi autorski panel.


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - kadom - 04-12-2017 16:23

Co oznacza optymalizacja pod WP? Bo nie rozumiem?
Przecież to najbardziej znany CMS. Po co tutaj optymalizacja? ;-)


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - unifejm - 17-12-2017 17:31

webh i dhosting!


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - autor12 - 03-04-2018 18:03

na darmowych hostningach to nie polecam jezli chce ktos tworzyc własna marke sam straciłem strone bo sie hosting zwinoł jak realnie myslimy o czyms konkretnym mysle ze te 80-90 zł na start to nie majatek tym bardziej w skali roku.
Ja osobiscie moge polecić https://panel.hostinghouse.pl
Plusy :
10 GB powierzchni
Brak limitu transferu miesięcznego
Brak limitu ilości podpiętych domen
Brak limitu ilości kont pocztowych
Szybki instalator WordPress
Bezpłatny certyfikat SSL dla każdej domeny
i cenna start 60 zł
wiec myślę ze warto 2 rok z tym hostingiem utrzymuje 2 strony i problemów brak


RE: Hosting pod Bloga Wordpress - Cryptos - 13-04-2018 21:47

Polecam netmarkt.
Jak ktoś znajdzie tańszą ofertę niech pisze