Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PRZERWA] 0,50 zł za każdą osobę, której wyślesz wiadomość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [PRZERWA] 0,50 zł za każdą osobę, której wyślesz wiadomość (/Temat-PRZERWA-0-50-zl-za-kazda-osobe-ktorej-wyslesz-wiadomosc-107435)



[PRZERWA] 0,50 zł za każdą osobę, której wyślesz wiadomość - Workis - 29-01-2015 21:31

Witam serdecznie Wink

W tej chwili bardzo mi zalezy na nowych osobach do mojej oferty (link: http://zarabiam.com/Temat-AKTUALNE-0-50-zl-za-rejestracje-107838 ), dlatego za każdą osobę, której wyślesz wiadomość dotycząca mojej w/w oferty, a ona wykona to zadanie dostajesz 0,50 zł. Wystarczy, ze napisze w temacie lub na PW Twój nick.
Absolutnie nie musza byc to osoby z forum - moga to byc osoby z innych forow, znajomi, nieznajomi - obojetnie! Wazne tylko, zeby wzieli udzial w akcji. (Jesli chcesz wyslac osobom spoza forum zglos sie na PW po instrukcje - pozniej do Twojej wyplaty wystarcza mi tylko ich nazwy uzytkownikow w serwisie oraz Twoj PayPal do przelewu Smile )
Oczywiscie jesli nie wykonywalas/es tej oferty Ciebie rowniez zapraszam! Wink

pozdrawiam serdecznie


RE: Promocja do 31 stycznia! - FGStef - 02-02-2015 21:00

Zapomniałem napisać, serdecznie polecam współpracę z Workis'em.
Otrzymałem 3zł za sześciu poleconych! Idea
Leci repucik Big Grin


RE: Promocja do 31 stycznia! - tjt1 - 02-02-2015 21:18

Ja właśnie też zapomniałem napisać. Polecam jak najbardziej! Smile


RE: Promocja do 31 stycznia! - Workis - 04-02-2015 13:07

Oferta aktualna Wink

pozdrawiam serdecznie


RE: [AKTUALNE] 0,50 zł za każdą osobę, której wyślesz wiadomość - dariuszxdd - 02-03-2015 11:15

oferta aktualna ??


RE: [AKTUALNE] 0,50 zł za każdą osobę, której wyślesz wiadomość - Workis - 02-03-2015 17:43

Oferta ogolnie jest aktualna, jednak do ~10 marca robie mały przestój.
Jak tylko uruchomie z powrotem wysylam PW

pozdrawiam


RE: [PRZERWA] 0,50 zł za każdą osobę, której wyślesz wiadomość - ravienne - 11-03-2015 10:42

aktualne?


[PRZERWA] 0,50 zł za każdą osobę, której wyślesz wiadomość - Klin - 28-05-2015 16:18

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.