Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Suby SMS - brak zysku :C - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Suby SMS - brak zysku :C (/Temat-Suby-SMS-brak-zysku-C-107406)

Strony: 1 2


RE: Suby SMS - brak zysku :C - ebonkyz - 30-01-2015 10:30

(30-01-2015 00:20)patulsky1337 napisał(a):  Nie mówie o innych serwisach, ciągle mówie o facebooku- to istna kopalnia złota. I odpuść grupy i tworzenie kilkudziesięciu kont. Wystarczy jedno. Proszę, oto moje, ledwo 10 minut po północy i już 1 lead na nowy dzień. Wystarczy pomyśleć.

[Obrazek: KGmr6p1.png]

Mogę wiedzieć jaki program?


RE: Suby SMS - brak zysku :C - patulsky1337 - 30-01-2015 12:17

mieszanka programów.


RE: Suby SMS - brak zysku :C - Yabuza - 30-01-2015 12:19

2H na niszy pomyśleć? Trochę mało : ) Pomyśl nad niszą nawet parę dni. Bezsensowne spamowanie na siłę to strata czasu. Wymyśl jakąś niszę, która zaciekawi ludzi na fb. 1 dobra nisza może więcej zdziałać niż 50 głupich ; )


RE: Suby SMS - brak zysku :C - dawid020899 - 03-02-2015 16:05

@up
Ja "myślałem" nad niszą jakieś 20 minut i zarobek ok. 80-100 zł oczywiście nie zawsze tak jest, ale akurat dostałem olśnienia Big Grin

A co do tematu to stwórz jedno stabilne fake konto i realne a nie ktoś da jakąś laskę z wywalonymi cyckami i myśli, że ktoś się nie skapnie beka
Więcej nie znaczy lepiej. Smile


Suby SMS - brak zysku :C - piotrekprorok - 05-09-2015 23:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.