Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone (/Temat-LISTA-Najbardziej-oplacalne-reklamy-na-swoja-strone-107367)

Strony: 1 2 3


[LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - bartheez - 28-01-2015 21:39

Chciałbym zrobić zbiorowy temat odnośnie najbardziej opłacalnych reklam do zamieszczenia na swojej stronie. Chciałbym aby wszystkie były dobrze i jasno opisane, aby nie było zbędnych pytań.


Reklamy Pop-up/pop-under:

[Obrazek: logo.png?1372079638]
1. PopAds
Minimum do wypłaty: 5$
Płatności: codziennie o godzinie 20.00
Stawka za tysiąc unikalnych otworzeń reklamy: to około: 0.66-0.70$ dla Polski oraz 1.2-1.8$ dla pozostałych.
Prosty system statystyk, które na bieżąco pokazują ilość wejść, otworzeń reklam oraz rate( stawkę ).

[Obrazek: 468x60.gif]


[Obrazek: logo.png]
2.PopCash
Minimum do wypłaty: 10$
Płatności: Codzienne
Stawka za tysiąc unikalnych otworzeń reklamy: około: 0.5-0.56 dla Polski oraz 0.7 - 2.4$ dla pozostałych krajów (Norwegia, USA itp)
Statystki działają z pewnym opóźnieniem, zliczanie reklam również moim zdaniem jest zaniżone.

PopCash.net

<reflink wyedytowano>



Na chwile obecną to tyle, systematycznie lista będzie aktualizowana o rzetelne i wypłacalne strony.
Jeśli macie jakieś swoje, to piszcie dodam je do listy.


RE: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - Leaders - 28-01-2015 23:21

Chciałbym sprostować wpis odnośnie HotCPM - stawka za 1K UU to 0.30 - 1.00 PLN - czyli 2x wyższa niż podałeś Smile

Jeśli chodzi o płatności - zlecić można w każdej chwili, termin realizacji do max. 7 dni.

Zapraszamy!


[LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - mucios - 28-01-2015 23:36

A jak maja się reklamy na PopAds, a blog z hackami? Ma ktoś doświadczenia czy ma to racje bytu?


RE: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - domin_dz - 29-01-2015 10:28

Powinieneś stąd wywalić CPM24.pl i CPMFUN.com, wypłacają jak im się podoba... Nie dość, że nie wypłacili mi to jeszcze nie podadzą powodu, brak z nimi kontaktu. Zważając na to, że PopAds, Adcash, Bidvertiser wypłacili mi hajs to raczej nie możliwe, żebym miał sztuczny ruch.

Tutaj dowody wypłat z tych serwisów:

PopAds:
[Obrazek: LgZDrag.png]

Adcash:
[Obrazek: JytzpNZ.png]

Z Bidvertisera nie wstawie bo zlecałem na prepa Big Grin


RE: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - aero2 - 29-01-2015 10:42

Które z tych reklam można używać w iframe?


RE: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - bartheez - 29-01-2015 12:22

(29-01-2015 10:28)domin_dz napisał(a):  Powinieneś stąd wywalić CPM24.pl i CPMFUN.com, wypłacają jak im się podoba... Nie dość, że nie wypłacili mi to jeszcze nie podadzą powodu, brak z nimi kontaktu. Zważając na to, że PopAds, Adcash, Bidvertiser wypłacili mi hajs to raczej nie możliwe, żebym miał sztuczny ruch.

Tutaj dowody wypłat z tych serwisów:

PopAds:
[Obrazek: LgZDrag.png]

Adcash:
[Obrazek: JytzpNZ.png]

Z Bidvertisera nie wstawie bo zlecałem na prepa Big Grin


Mógłbyś bliżej opisać serwis AdCash? Smile


RE: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - domin_dz - 29-01-2015 13:05

Serwis płacący za wyświetlenia banerów, wyskakujące okienka i wiele innych (osobiście korzystałem tylko z bannerów i wyskakujących okienek). Zarobki mniej więcej takie same jak w PopAds, tylko na wypłatę trzeba długo czekać. Wypłatę z załóżmy lipca zlecasz na początku sierpnia i otrzymujesz ją niestety dopiero na początku września. Ale serwis całkowicie wypłacalny (łącznie wypłaciłem stamtąd 6 tys. Euro), minimum do wypłaty to 100 Euro, do tego mnóstwo rodzajów wypłat (Payooner, Bank Transfer, PayPal, Payza, Skrill i z tego co pamiętam to chyba też BitCoin).

Adres serwisu to: adcash.com


RE: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - Kart - 29-01-2015 14:27

Mocno się ryzykuje jak mam AdSense na stronie wrzucając reklamy z popads.net?

Pytanko..
Co to znaczy?
Popunder
Popup
Tabunder
Tabup
?

Jest tam: Allow Campaigns with... to zaznaczyłem tylko Long loading content bo reszta chyba niedozwolona do AdSene. No oprócz chyba Autoplaying sound or video.


RE: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - domin_dz - 29-01-2015 14:39

(29-01-2015 14:27)Kart napisał(a):  Mocno się ryzykuje jak mam AdSense na stronie wrzucając reklamy z popads.net?

Pytanko..
Co to znaczy?
Popunder
Popup
Tabunder
Tabup
?

Jest tam: Allow Campaigns with... to zaznaczyłem tylko Long loading content bo reszta chyba niedozwolona do AdSene. No oprócz chyba Autoplaying sound or video.

Co do adsense, to nie wiem jakie jest ryzyko. Z tego co wiem to na stronie nie mogą być reklamy z wirusami, adcash z tego co mi się wydaje wirusów nie ma.

Popunder - wyskakujące okienko z inną stroną
Popup - wyskakujący baner, najczęściej do zamknięcia krzyżykiem
Tabunder - wyskakująca nowa karta
Tabup - tego nie wiem


RE: [LISTA] Najbardziej opłacalne reklamy na swoją strone - Kart - 29-01-2015 14:50

(29-01-2015 14:39)domin_dz napisał(a):  Co do adsense, to nie wiem jakie jest ryzyko. Z tego co wiem to na stronie nie mogą być reklamy z wirusami, adcash z tego co mi się wydaje wirusów nie ma.


Ale popads.net nie ma wirusów czy pomyślałeś o adcash i napisałeś adcash?

Dzięki za opisanie. Czyli wygląda na to że lepiej nie ryzykować a przeglądam teraz adcash.com formaty ads