Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
znikło 450zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: znikło 450zł (/Temat-zniklo-450zl-107290)

Strony: 1 2 3 4


RE: znikło 450zł - Reszka - 28-01-2015 02:14

Pieniądze nie znikają tylko zmieniają właściciela Jerk


RE: znikło 450zł - GWDiviner - 28-01-2015 08:39

Paypal ma gówniane zabezpieczenia jesli porownujemy z bankami, jest garstka osób na swiecie którzy zyja z oszukiwania ludzi własnie na paypalu. Dlatego juz dlugo dlugo nie uzywam tego. Mozna "zarazić" sie jakims glupim wirusem najszybciej przez Androida.

Kasa nie do odzyskania tyle w temacie, przykro mi Undecided


RE: znikło 450zł - joefdgod - 28-01-2015 12:01

Zgłoś sprawę na policję w końcu po coś jest ta instytucja Smile a nuż widelec może się uda Smile


RE: znikło 450zł - linoskoczek - 31-01-2015 14:22

Hasło do konta i maila chociaż zmieniłeś?
Idź na policję i im to zgłoś. Najlepiej weź ze sobą laptopa czy telefon i będziesz mógł podać im jak najwięcej informacji bezpośrednio z konta PayPal.


RE: znikło 450zł - MinoR CombO - 31-01-2015 14:27

(31-01-2015 14:22)linoskoczek napisał(a):  Hasło do konta i maila chociaż zmieniłeś?
Idź na policję i im to zgłoś. Najlepiej weź ze sobą laptopa czy telefon i będziesz mógł podać im jak najwięcej informacji bezpośrednio z konta PayPal.

ta ta.. i odrazu niech pokaze crackowane programy i program na jakim cisnie ludzi w wała ......beka

nie odzyskasz pieniedzy to 1.
a 2. że Paypal moze uznac to za fraud i jeszcze wyłapiesz bana.
ale patrzac inaczej na to... Ziomek ktory wbił na konto i wysłał na wlasne konto bankowe ...... to napewno jakiś separatysta Big Grin z Policją może i by dało coś zdziałac ale efekt mizerny i wolny , a Paypal nie wiadomo czy by udzielał wiecej informacji bo rownie odpisze ze fraud i na tyle w temacie.
Gdybym to ja mial kraść to bym wysyłał miedzy kontami paypal a potem wymienial na payza Big Grin żeby zagubić tranzakcje ID i szmal rozproszyć po kontachBig Grin Ale są i lepsi artyści Big Grin


RE: znikło 450zł - linoskoczek - 31-01-2015 14:28

(31-01-2015 14:27)MinoR CombO napisał(a):  ta ta.. i odrazu niech pokaze crackowane programy i program na jakim cisnie ludzi w wała ......beka

Chwalić się nie musi. To on będzie pokazywał funkcjonariuszom rzeczy na laptopie, a nie oni go przeglądać. Nie mają do tego prawa.


RE: znikło 450zł - lolekxp - 31-01-2015 17:36

Przecież technicy paypala są chyba na tyle ogarnięci aby sprawdzić z jakiego kraju logowano się, adresu IP, MAC itp. podczas zlecenia wypłaty i przedewszystkim na jakie konto, a jeśli to nie prepaid jak ktoś wspomniał to można znalezc wlasciciela, i tak jak znow ktos pisal - zapewnie uzywales danych takich jak na swoim PP na scammerskich serwisach ktore mogly wygladac nawet 101% realistycznie i autentycznie a padly i ktos klepal dane po stronach platniczych az trafil. To tylko dobry przyklad zeby byc wyjatkowo ostroznym, ja np. na swoje konto bankowe i inne tego typu sprawy glownie loguje sie ze swojego tabletu ktorego sobie uszykowalem pod to i na nim nie wchodze na inne strony oprocz autoryzowanych a tymbardziej nie loguje sie z niego na nie tylko z komputera, jestem swiadom ze ktos moze chciec dostac sie do moich zarobkow, ze moge zlapac keyloggera chcac pobrac np. fajny skrypt na swojego bloga.

edit. I rzeczywiście, jak chcesz w działania wlączyć nasze służby to lepiej przeanalizuj zawartość swojego PC, bo możesz głupim przypadkiem stracic 3 razy wiecej niz chcesz odzyskac Wink pozdro


RE: znikło 450zł - alizen - 02-02-2015 15:57

Temat do zamknięcia. Wyjasniłem sprawe z Paypalem i odzyskałem pieniadze


RE: znikło 450zł - bardok - 02-02-2015 16:31

No to gratulacje, bo myślałem że napiszą że jesteś zwykłą pierdołom która nie potrafi zabezpieczyć porządnym hasłem swojego paypala i kasa ci się nie należy za niechlujstwo... Smile


RE: znikło 450zł - marcel_kk - 02-02-2015 16:41

Pochwal się co PayPal odpisał na taką autoryzowana transakcje ?