Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy własne filmiki na YouTube mogą usuwać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Czy własne filmiki na YouTube mogą usuwać? (/Temat-Czy-wlasne-filmiki-na-YouTube-moga-usuwac-107197)



Czy własne filmiki na YouTube mogą usuwać? - WuJeKuBa - 26-01-2015 17:16

Witam! Ostatnio miałem dwa filmiki na YouTube, przekopiowane z innych filmików na YT Tongue I na następny dzień dostałem ostrzeżenia i filmiki usunięte.. Czyli po postu ludzie mnie zgłosili pewnie. OK, ale jeśli będę miał swoje własne filmiki (nagrane), to czy mogą mnie zgłaszać i czy później dostane ostrzeżenia i usuną mi filmiki?


RE: Czy własne filmiki na YouTube mogą usuwać? - Qwik - 26-01-2015 17:17

Tak


RE: Czy własne filmiki na YouTube mogą usuwać? - Adrianolsz - 26-01-2015 17:30

Też mogą i też tak samo szybko jak te skopiowane. Nowe filmy, które zostały dopiero wrzucone, są najbardziej podatne na oflagowanie


RE: Czy własne filmiki na YouTube mogą usuwać? - WuJeKuBa - 26-01-2015 17:30

to masakra, a jak sprawa wygląda na dailymotion?


RE: Czy własne filmiki na YouTube mogą usuwać? - Reszka - 27-01-2015 12:56

Jeśli nie będziesz kopiował filmów i dodawał własne lub przerobione z kont z minimum rocznym stażem wtedy filmy potrzebują więcej zgłoszeń aby go usunęli.