Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nowy dział w uploadingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: nowy dział w uploadingu (/Temat-nowy-dzial-w-uploadingu-107120)



nowy dział w uploadingu - Siadak - 25-01-2015 21:14

Mam propozycję, kiedyś było kiedyś fajnie działające forum którego zasadą było odświeżanie postów na zagranicznych warezach. Panuje na nich zasada ze jeden upload = jeden temat, no i przez to po chwili nasz upload przykrywany jest nowymi wątkami, a tak dzięki krótkim komentarzom typu (thank for upload dude, great quality! etc.) temat jest podbijany +zyskuje zaufanie odbiorców). Zasada by była taka że dajesz link do swojego uploadu, a kolejna osoba komentuje link z postu wyżej + dodaje swój link. Pewnie starsi uploaderzy pamiętają sstronę odswiezamy.eu, niestety już nieistniejąca.

Czekam na opinie co o tym sądzicie, zwłaszcza uploaderów.

Pozdrawiam!


RE: nowy dział w uploadingu - MilanFan - 25-01-2015 21:31

Masz propozycję, a nie napisałeś tak na prawdę, co proponujesz. Lol


RE: nowy dział w uploadingu - Siadak - 25-01-2015 21:33

(25-01-2015 21:31)MilanFan napisał(a):  Masz propozycję, a nie napisałeś tak na prawdę, co proponujesz. Lol

w tytule postu jest, zresztą łatwo wywnioskować po treści Smile ale faktycznie, nie uwzględniłem w treści postu konkretnie.


RE: nowy dział w uploadingu - mucios - 25-01-2015 21:56

Przecież to nie forum warezowe Smile Jeżeli dobrze zrozumiałem.


RE: nowy dział w uploadingu - Admin - 25-01-2015 22:05

Chyba nie sądzisz że na ZC będziemy piractwo szerzyć, zapoznaj się ponownie z regulaminem i chyba tematyką Naszej strony.


RE: nowy dział w uploadingu - AnnaKa - 29-01-2015 00:28

Sam trochę wrzucam, i czasem mi z tym głupio że na forum dodaje skrypty programy ale dział specjalny do tego? Myślę że bez sensu. To nie forum Warezowe jak to Huh napisał Smile


nowy dział w uploadingu - Klin - 29-01-2015 20:23

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.