Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złote Typy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złote Typy (/Temat-Zlote-Typy-107097)

Strony: 1 2 3 4


Złote Typy - selfie - 25-01-2015 17:50

Ogólnie założyłem ten wątek by mieć pogrupowane swoje własne typy w jednym miejscu, nie gram po to żeby zgarnąć miliony a raczej dla zabawy. Traktuje to jako specyficzny rodzaj rozrywki, emocji.

[Obrazek: image.jpg]
Póki co wygrana z najwyższym kursem to 7.00 ale to raczej łut szczęścia (wysokość stawki zamazałem bo była tak znikoma że aż potem byłem trochę wkurzony że więcej nie postawiłem Lol)

Na dzisiaj obstawiłem:

Valencia CF vs Sevilla FC

Over 2.5

Kurs: 1.95



AC Fiorentina vs AS Roma

Typ: 1

Kurs: 2.38

Wynik: Remis



W drugim przypadku trochę wątpię w wygraną ale no cóż.


RE: Złote Typy - selfie - 25-01-2015 23:21

Czyli dobrze wątpiłem...

A na jutro obstawiłem:

Korea Południowa vs Irak

Typ: 1

Kurs: 1.67


FC EMPOLI vs UDINESE CALCIO

Typ: Remis

Wynik: 1:2

Kurs: 3.25



RE: Złote Typy - MilanFan - 25-01-2015 23:25

Ja bym raczej postawił na Udinese. Wink


RE: Złote Typy - kwenk21 - 25-01-2015 23:27

Dobry typ z tym remisem, na live mecz dam pod obserwację, reput.


RE: Złote Typy - selfie - 25-01-2015 23:59

Cytat:Ja bym raczej postawił na Udinese. Smile

W sumie skłaniałem się ku temu ale ostatecznie postawiłem remis. Zobaczymy.

Cytat:Dobry typ z tym remisem, na live mecz dam pod obserwację, reput.

Dzięki Big Grin


RE: Złote Typy - Kabajana - 26-01-2015 22:34

(25-01-2015 23:25)MilanFan napisał(a):  Ja bym raczej postawił na Udinese. Wink


Popatrzyłem w statystyki, postawiłem na Twoją teorię i weszło z kursem 4,07 Wink Graty za tą obstawkę!


RE: Złote Typy - selfie - 26-01-2015 22:38

Jednak kolega @MilanFan miał racje Lol jeden gol niestety za dużo.

Więc loterii uznałem czas dalszy:

Spotkanie: Australia-ZEA
Typ: Australia 2 golami
kurs 4.50


oraz:

Lazio Roma vs. AC Milan

typ: 1

kurs: 2.90




RE: Złote Typy - kwenk21 - 26-01-2015 23:16

Niestety nawet z czerwem nie dali rady ogarnąć, brawo dla kolegi od Maldiniego Smile


RE: Złote Typy - MilanFan - 26-01-2015 23:50

Chyba sam zacznę typować. Lol

Co do meczu Lazio-Milan postawiłbym na Milan, ale nie dlatego, że jestem jego kibicem. Wiem, że w ostatnią sobotę Lazio łatwo wygrało z Milanem w lidze, ale to będzie spotkanie pucharowe. Do takich się inaczej u nas podchodzi, szanse dostają gracze na co dzień rezerwowi, więc jak najlepiej chcą je wykorzystać. Ostatnio była bardzo podobna sytuacja: porażka ze Sassuolo w lidze, a za tydzień graliśmy z nimi w Pucharze Włoch i wygraliśmy. Tym razem może być podobnie, ponadto trener Milanu jak jutro przegra może się pożegnać z posadą, więc myślę, że to też może być chociażby dla niego wielką motywacją, by dobrze poukładać drużynę i wygrać.

Taka moja skromna opinia, sugerować się nią możecie na własną odpowiedzialność. Tongue
Jak znów trafię, czekam na wypłatę na Skrillu i zaczynam grać. Big Grin


RE: Złote Typy - kwenk21 - 27-01-2015 00:05

W tym sezonie Milan, może uratować jedynie Puchar, także zgadzam się że Milan będzie faworytem. Nie podoba mi się to, że legendy piłkarskie AC Milan nie potrafią poprowadzić tego klubu do sukcesów, najpierw Seedorf postawnie w szaliku może i wyglądał na taktyka, ale w praniu to nie wyszło, "Pippo" natomiast taktycznie z obroną sobie nie radzi, MilanFan co byś powiedział gdyby na ławce trenerskiej zasiedli Inzaghi i Maldini ? Moim zdaniem wcale to głupim pomysłem by nie było.