Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nie aktualne, prosze usunąć :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: nie aktualne, prosze usunąć :) (/Temat-nie-aktualne-prosze-usunac-107031)



nie aktualne, prosze usunąć :) - asiorek - 24-01-2015 18:44

1.Nazwa przedmiotu : Koonta fb 2 zweryfikowane
2.Opis przedmiotu : Sprzedam, a raczej mam do licytacji 2 konta facebook. Konta są świeżę z 22 stycznia. konta posiadaj z 20 aktywnych grup, posty dodawane są non stop, nie zarobił na tych kontach nic bo są to konta pod sprzedaż. Znajomych max 15 i sporo do akceptacji Smile Licytacja konczy się w poniedziałek o 23. Do kont dorzucam skrzynki email Smile
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : tutaj, pw , gg
5.Cena : 2 zl cena początkowa ( przebicie minimalnie o 1zl )
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp


RE: 2 konta facebook zweryfikowane - mucios - 24-01-2015 18:47

To ja zacznę od 2 złotych za oba konta Smile


RE: 2 konta facebook zweryfikowane - rj7rad - 24-01-2015 18:47

Takie konta to co najwyżej możesz sprzedać po 2pln, a nie robić licytacje Jerk2


RE: 2 konta facebook zweryfikowane - asiorek - 24-01-2015 18:52

@[rj7rad]
Te konta wytrzymują wiecej niż zapewne twoje z roczym spamem Smile
Robie tak konta już dłuższy czas po zastosowaniu moich wskazówek wytrzymają spory spam, mi moje 3 konta już lecą 3 tydzien i na tym samym ip lece i spam na ok 90 grup dziennie z kazdego Smile


RE: 2 konta facebook zweryfikowane - asiorek - 25-01-2015 13:03

dobra, oferta nie aktualna ! Big Grin




@[Klin] Usuń ten temat całkowicie jak mozesz Smile


nie aktualne, prosze usunąć :) - surfer0700 - 25-01-2015 13:15

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.