Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niebieska kostka na transmisjach na tablecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Niebieska kostka na transmisjach na tablecie (/Temat-Niebieska-kostka-na-transmisjach-na-tablecie-107027)



Niebieska kostka na transmisjach na tablecie - Wader - 24-01-2015 18:17

Witajcie Smile

Chcę sb obejrzeć transmisję meczu na np. sportslive, drhtv, lecz wszędzie wyskakuje mi w miejscu transmisji niebieska kostka i nie można nic obejrzeć. Przez jakiś czas miałem zainstalowanego adblocka plus i myślałem, że to jest powodem, lecz po usunięciu nadal jest ten sam problem. Co mam zrobić? Mam coś zainstalować? Zmienić w ustawieniach?

Tablet to Samsung Galaxy Tab 4 10.1


RE: Niebieska kostka na transmisjach na tablecie - Wader - 24-01-2015 21:08

Pomoże ktoś?


RE: Niebieska kostka na transmisjach na tablecie - TeYroXOfficial - 25-01-2015 05:00

Zainstaluj Flash Playera badz jakas przegladarke z nim.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1774336
Zainstaluj (musisz wlaczyc nieznane zrodla (ustawienia -> zabezpieczenia))

Jak nie zadziala to pokombinuj z innymi przegladarkami dodatkowo.


RE: Niebieska kostka na transmisjach na tablecie - Wader - 30-01-2015 14:05

Po zainstalowniu tego zamiast transmisji jest jakaś dziwna reklama i nic poza tym, potem zainstalowałem opere i w transmisji pojawił się napis nie można załadować wtyczki..Sad


RE: Niebieska kostka na transmisjach na tablecie - Dissecting Room - 30-01-2015 14:10

Niektóre tablety nie obsługują filmów wideo


RE: Niebieska kostka na transmisjach na tablecie - Wader - 30-01-2015 15:33

Ten tablet jest raczej z tych nowoczesnych, więc nie ma szans, aby nie obsługiwał, no i na dodatek jakiś czas temu wszystko bez problemów działało.


RE: Niebieska kostka na transmisjach na tablecie - TeYroXOfficial - 30-01-2015 15:39

Sprawdz z przegladarka FireFox lub FlashFox u mnie na tym dziala Wink