Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake konto na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fake konto na FB (/Temat-Fake-konto-na-FB-106894)

Strony: 1 2


Fake konto na FB - kusas - 22-01-2015 22:16

Witam, ostatnio założyłem sobie fake konto na FB jakieś laski, zrobiłem wszystko według poradników jak zrobić stabline konto. Jednak na następny dzień blokada na konto :/ Mam wrażenie że Facebook zwiększył kontrolę kont. Więc lipa z subami bo jak robie spam botem na ask'u to ludzie wchodzą ale nie wysyłają. Macie jakieś pomysły co zrobić by nie zamykali mi tak szybko konta oraz jak zdobyć chociaż te 500 znajomych bo lipa straszna jest Blush


RE: Fake konto na FB - .::Nicko::. - 22-01-2015 22:18

Wyczyść ciastka i wchodz przez incognito Wink

Oraz aby nie dostać blokady:
a) zdjęciowej
* posiadaj max 20 znajomych
b) na zapraszanie
* poprostu nikogo nie dodawaj, niech robią to za Ciebie
c) na grupy
* stwórz konto 'baza" -> posiadaj tam wszystkie swoje grupy i jeśli będziesz potrzebował grup na konto dodawaj je z matki
* nie spamuj za ostro, opcjonalnie 10/15 grup (im większy staż tym większy spam)


RE: Fake konto na FB - Krakersik - 22-01-2015 22:19

Konto dezaktywowane czy weryfikacja zdjęciowa? Jeśli weryfikacja to zapraszam do tematu (link w mojej sygnaturze) Smile


RE: Fake konto na FB - kusas - 22-01-2015 22:24

Weryfikacje zdjęciową to robię sam Wink dezaktywowane jest albo data urodzin której nigdy nie pamiętam Big Grin Ale jestem ciekaw czemu FB blokuje takie konta Big Grin Jak by ktoś teraz zakładał swoje konto to też dostanie weryfikacje? xD


RE: Fake konto na FB - .::Nicko::. - 22-01-2015 22:26

Jak zakładasz konta to nie rób tego na odpier*** . Co kolejne konto wyczyść ciastka i odczekaj parę minut.


RE: Fake konto na FB - kusas - 22-01-2015 22:30

A kto powiedział że robię to na odpier*** Tongue A mail ma znaczenie? Tzn chodzi mi o to że czy mogę być 10 minutowe?

A i czy bardziej polecacie zdobycie znajomych i dawanie na tablice subów czy może lepiej na grupach?


RE: Fake konto na FB - .::Nicko::. - 22-01-2015 22:35

Wątpię, że ma znaczenie. Sam na koszmail zakładam Wink


RE: Fake konto na FB - MilanFan - 22-01-2015 22:36

FB raczej większość tych tymczasowych ma zablokowaną... Wink


RE: Fake konto na FB - dawid161622 - 22-01-2015 22:40

Polecam zapisywanie daty Smile


RE: Fake konto na FB - kusas - 22-01-2015 22:42

Ma znaczenie email Big Grin założyłem konto na kosz mailu to od razu weryfikacja a jak na o2 to wszystko normalnie