Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekawe gry na adroida :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Ciekawe gry na adroida :D (/Temat-Ciekawe-gry-na-adroida-D-106840)

Strony: 1 2 3 4


Ciekawe gry na adroida :D - asiorek - 22-01-2015 14:01

Siemka, w co grywacie na swoich smartach ? Big Grin Co polecacie, darmowego jak i płatnego, ( preferuje te darmowe Big Grin )

Przy okazji, poszukuje pełnej wersji i polskiej - gra plague inc full ale w polskim języku, ma ktos może takie coś ? Big Grin


RE: Ciekawe gry na adroida :D - konrad123456789 - 22-01-2015 14:11

Stick Hero - dobry zabijacz czasu


RE: Ciekawe gry na adroida :D - barteek_93 - 22-01-2015 14:19

Fifa 15: UT


RE: Ciekawe gry na adroida :D - Adriano42 - 22-01-2015 14:24

Może Minecraft Big Grin? A tak serio to jeżeli lubisz gry o tematyce piłki nożnej to fajna darmowa gierka jest - New Star Soccer.


RE: Ciekawe gry na adroida :D - asiorek - 22-01-2015 14:25

nie własnie nie przepadam, ja lubie takie gry co można pograć ;d Jakies takie co można sie pow%#$ jak gram bo np gdzies wpadlem i musze od nowa etc Big Grin


RE: Ciekawe gry na adroida :D - evenixx - 22-01-2015 14:28

@up sprawdź sobie crosy road sam gram dość fajna gra Smile


RE: Ciekawe gry na adroida :D - asiorek - 22-01-2015 14:50

a macie moze to plague inc w polskiej i pelnej wersji ? Big Grin


RE: Ciekawe gry na adroida :D - surfer0700 - 22-01-2015 14:55

Zależy jakie gierki lubisz. Moja lista dla Ciebie:
Mobiliada - prosty Quiz do którego użytkownicy sami mogą dodawać pytania, także można spodziewać się głupkowatych i zabawnych pytań np. jak wolałbyś zginąć itd. xD

8 Ball Pool - bilard, ten z facebooka, jeżeli grałeś to będziesz wiedział o co chodzi, jak nie grałeś to spróbuj, bo naprawdę mega wciąga Big Grin hehe Big Grin

Badland - jedna z lepszych gierek na androida w jakie grałem. Tworzy super klimacik, jest zarazem prosta ale i wciągająca.

Nightmare - trudna gierka, fajny klimat, promowała kiedyś na jakimś konkursie świadomość na temat malarii, ale jest naprawdę spoko, świetny klimat.

Jak masz smartboxa to możesz spróbować Zoombie Shooter i Roller Coaster , chociaż ta druga gierka jest baaardzo krótka Big Grin


RE: Ciekawe gry na adroida :D - MartinS - 22-01-2015 14:58

Phases i BrainWars


RE: Ciekawe gry na adroida :D - TeYroXOfficial - 22-01-2015 16:09

ja polecam Conduit HD oraz SG: Dead Zone (wymaga internetu)
Bardzo fajne giereczki Wink