Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) (/Temat-Dziennik-paoz-a-PPI-nie-do-konca-od-podstaw-106788)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 24-01-2015 19:23

Dzień 2
23.01.2015

Dodalem 15 postow na bloga i strasznie dlugo mi to zajelo. Wiele rzeczy mnie rozpraszalo ;p



Moje główne cele:
  • zarobic 2,5k na nowy komputer
  • wiecej czasu poswiecic nauce html/css
  • bardziej wydajnie gospodarowac czasem.(pracuje na 3 zmiany, czesto z dnia na dzien dowiaduje sie jaka mam zmiane nastepnego dnia:rolleyesSmile



Cele wczorajsze:
  • Zrobic kilka kont na fb i NIE postarac sie o bana Lol  - zrobione
  • Postawic bloga(zrobic szablon, wykonczyc go.)        - zrobione



Cele na dzis:
  • zalozyc kilka fake kont na YT oraz fb
  • dodać kilka wpisów na bloga- 3
  • pomyslec nad jakims sensowenym fanpage



Dzień 3
24.01.2015

To co wczoraj, wpadlo kilka odwiedzic na strone, glownie z zagranicy ale zadnmych pobran. Myslalem tez i szukalem inspiracji na fanpage i nie chodzi mi o cycki i tylki. Wpadlem na kilka, wydaje mi sie, fajnych nazw, bo jesli chodzi o tematyke, to nic nowego nie potrafilem wymyslic.
Zastanawiam sie czy nie usunac z wpisu "Cele na dzis" i zastapic je wpisem "co dzisiaj zrobilem" Wydaje mi sie to lepszym rozwiazaniem.



Moje główne cele:
  • zarobic 2,5k na nowy komputer
  • wiecej czasu poswiecic nauce html/css
  • bardziej wydajnie gospodarowac czasem.(pracuje na 3 zmiany, czesto z dnia na dzien dowiaduje sie jaka mam zmiane nastepnego dnia:rolleyesSmile



Cele wczorajsze:
  • dodać kilka wpisów na bloga- 3- zrobione
  • zalozyc kilka fake kont na YT oraz fb -zrobione
  • pomyslec nad jakims sensowenym fanpage      - zrobione



Cele na dzis:
  • rozwoj kont na fb
  • usuniecie weryfikacji zdjeciowej Big Grin
  • zalozenie konta na YT i dodanie video



Zarobki:
  • 0/2500



RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - misterzelek - 24-01-2015 20:41

Powodzenia


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - Voldir - 24-01-2015 20:50

Fajnie czytać kolejny dziennik PPI Smile Powodzonka Smile


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 24-01-2015 23:08

Dzieki wielkie! Smile Powiem wam, ze myslalem ze to latwiejsze bedzie a zaczynajac od poczatrku to jest naprawde co robic Big Grin


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - full2000 - 24-01-2015 23:45

@[paoz] niedługo powinny pojawić się pierwsze efektyLol


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - Xeosnar - 25-01-2015 00:34

Wytrwałości Big Grin


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 26-01-2015 00:15

Dzień 4
25.01.2015

Dzisiaj 3 wyswietlenia bloga. Huh Cos musze zle robic. Mam zabiar go calkowicie przebudowac.
Usunalem z wpisu "Cele na dzis" oraz "cele wczorajsze" zastapię go "Co dzisiaj zrobilem" Dodatkowo musze zrobic cos z moim kompem, czesto sie zawiesza i ciezko mi sie na nim pracuje. Czuje format Lol
Co do FP, nie mysle o nich w sposob zarobku a dlugotrwalym rozwijaniu i zbieraniu prawdziwych /nie fejkowych/ fanow. To samo odnosnie grup. Przyda sie pozadne zaplecze Cool ( nie do konca przemyslalem to co napisalem, no ale spodobalo mi sie to zdanie wiec je zostawiam. beka Oczywiscie zrobie tez strony typowo nastawione na zarobek. Big Grin
Mam tyle *pierdol* dotyczacych fp, grup, blogow, yt, na kompie ze juz nie ogarniam co gdzie i jak, rozne obrazki, dokumentry tekstowe, i wiele wiecej. Jutro wezme sie za uporzadkowanie tego.
Wlasnie wpadlerm na genialny pomysl na 2 FP Big Grin trafia one do kazdej grupy odbiorcow, do kazdej Smile niewazne czy do 10 latka czy do 60latka. No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, bo sprawdzajac na fb, takiej strony nie bylo Big Grin co najlepsze, oba te fb skrajnie sie wykluczaja ale jednak maja cos ze soba wspolnego Smile
Swoja droga, smutne jest to gdy fanpage majacy 200k fanow ma zaledwie KILKA polubien pod postami, i to juz od dawna.



Moje główne cele:
  • zarobic 2,5k na nowy komputer
  • wiecej czasu poswiecic nauce html/css
  • bardziej wydajnie gospodarowac czasem.(pracuje na 3 zmiany, czesto z dnia na dzien dowiaduje sie jaka mam zmiane nastepnego dnia:rolleyesSmile



Co dzisiaj zrobiłem:
  • skupilem sie dzisiaj na poglebianiu wiedzy odnosnie PPI, pozycjonowaniu filmow jak i blogow
  • utworzylem grupe na fb jak i uruchomilem moje 2 fp


Projekty FP
  • FP projekt A 9 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FP projekt B 11 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FB grupa A 101 osob


Zarobki:
  • 0/2500



RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 26-01-2015 23:56

Dzień 5
26.01.2015

Dzisiaj nic praktycznie nie zrobilerm, pozno wstalem i na 14 do roboty, przyjechalem przed 23 no i ogarnalem prywatnego fb, poczte i inne takie pierdoly. Teraz zabieram sie do roboty i nie pojde spac poki strona nie bedzie gotowa. Mam ochote na browara, ale ze jestem zmeczony to padne raz dwa xD

EDIT: godzina 3:30. Ide spac. Jestem padniety a musze wstac wczesniej smutny Troche sie meczylem z gotowym theme. Wylecialo mi z glowy jak to sie po naszemu nazywa. Wstane wczesniej i dokoncze. Chce miec wszystko dopiete na ostatni guzik, chociaz i tak raczej nie ma sensu bo i tak beda tam same fejki i raczej nikt nie bedzie chcial wracac facepalmBig Grin mam tez zamiar wznowic pisanie na swoim blogu, w czasie wolnym. Jest tam kilkanascie wpisow.



Moje główne cele:
  • zarobic 2,5k na nowy komputer
  • wiecej czasu poswiecic nauce html/css
  • bardziej wydajnie gospodarowac czasem.(pracuje na 3 zmiany, czesto z dnia na dzien dowiaduje sie jaka mam zmiane nastepnego dnia:rolleyesSmile



Co dzisiaj zrobiłem:
  • nic


Projekty FP
  • FP projekt A 31 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FP projekt B 12 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FB grupa A 101 osob


Zarobki:
  • 0/2500



RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 28-01-2015 03:53

Dzień 6
27.01.2015

Dzisiaj nic szczegolnego mi sie nie udalo zrobic. Zmeczony tez juz jestemj wiec nie bede sie rozpisywal.



Moje główne cele:
  • zarobic 2,5k na nowy komputer
  • wiecej czasu poswiecic nauce html/css
  • bardziej wydajnie gospodarowac czasem.(pracuje na 3 zmiany, czesto z dnia na dzien dowiaduje sie jaka mam zmiane nastepnego dnia:rolleyesSmile



Co dzisiaj zrobiłem:
  • Kupilem domene i polaczylem ja z blogiem Huh
  • zmienilem calkowicie szablon i dodalem kilka postow
  • reklamowalem swoje fp


Projekty FP
  • FP projekt A 52 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FP projekt B 12 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FB grupa A 101 osob


Zarobki:
  • 0/2500



RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 28-01-2015 19:45

Dzień 7
28.01.2015

Nadal nic nie wpadlo na konto. Poprzedniego bloga zostawie, kilka wejsc dzisiaj zaliczyl i to tylko tyle. Moge dodac ze klikam tez w paidverts ale mysle ze nie ma sensu abym jeszcze tutaj o nim wspominal tymbardziej ze jestem w tej nizszej grupie Tongue



Moje główne cele:
  • zarobic 2,5k na nowy komputer
  • wiecej czasu poswiecic nauce html/css
  • bardziej wydajnie gospodarowac czasem.(pracuje na 3 zmiany, czesto z dnia na dzien dowiaduje sie jaka mam zmiane nastepnego dnia:rolleyesSmile



Co dzisiaj zrobiłem:
  • dodalem znaki wodne do screenow "hackow"
  • dodalem kolejne posty
  • reklamowalem fp oraz zrobilem 2 kolejne( nie myslalem ze tyle pracy z tym bedzie Rolleyes )


Projekty FP
  • FP projekt A 69 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FP projekt B 12 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FP projekt C 5 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FP projekt D 6 like [Obrazek: ubzAyTo.png?1]
  • FB grupa A 104 osoby



Zarobki:
  • 0/2500