Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) (/Temat-Dziennik-paoz-a-PPI-nie-do-konca-od-podstaw-106788)

Strony: 1 2 3


Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 21-01-2015 17:47

Dzien 0
21.01.2015

Witam, jestem Łukasz lat 23. W internecie nie zarobilem nic. Aktualnie "bawie sie" na paidverts, digadz, mtv. Trafilem na to forum i przegladnalem naprawde duzo tematow. I zdecydowalem sie sprobowac sil w PPI moze pozniej polacze to z PPA.
Doswiadczenie z komputerem jak i z internetem mam spore. Potrafie postawic stronke(ucze sie html+css), nagrac i edytowac film, obrobic grafike, czy napisac jakis PODSTAWOWY "program", badz tez zrobic rozne "sztuczki" Tongue Lubie kombinowac i mysle ze uda mi sie to dobrze polaczyc i wymyslic cos ciekawego Big Grin
To raczej podstawy ale do PPI wiecej nie trzeba Smile
W miedzyczasie zrobie kilka fake kont na fb, w przyszlosci na pewno sie przydadza Smile
Zastanawiam sie tylko, czy lepiej jest miec jednego ogolnego bloga czy kilka roznych, z podzialem na np. gry pc i gry na androida.
Przyszla wlasnie do mnie nowa klawiatura i powiem wam ze sie na niej troche zawiodlem, prace pojda troche wolniej.




Moje cele:
  • zarobic 2,5k na nowy komputer
  • wiecej czasu poswiecic nauce html/css
  • bardziej wydajnie gospodarowac czasem.(pracuje na 3 zmiany, czesto z dnia na dzien dowiaduje sie jaka mam zmiane nastepnego dnia:rolleyesSmile


Cel na dzis:
  • Zrobic kilka kont na fb i NIE postarac sie o bana Lol
  • Postawic bloga(zrobic szablon, wykonczyc go.)


Zarobki:
  • 0/2500



RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - Tropek - 21-01-2015 17:56

powodzenia Woocash


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - xBlackxK - 21-01-2015 17:56

Powodzenia, też się zastanawiam czy nie przerzucić się z PPD na PPI może to całkiem inna bajka ale swego czasu zarabiałem groszaki na PPA Wink


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - full2000 - 21-01-2015 17:56

Powodzenia! Będę obserwował!


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - mario22455 - 21-01-2015 18:11

Kolejny dziennik PPI, miło Big Grin Obserwuję i powodzenia Smile


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 22-01-2015 07:49

Dzień 1
22.01.2015

Dzień dobry! Smile Jak tam samopoczucie? Kawa zrobiona? Smile Myślę że tak Big Grin
Wróciłem z nocki, wcześniej wstępując do sklepu po bułki. Kawa zalana więc czas zabrać się do pracy Cool
/wiem, to nie blog no ale, wybaczcie Tongue/
Dzisiaj muszę się sprężyć i dokończyć bloga, , chce dodać tez kilka wpisów.
Wczoraj jak tylko postawilem bloga, zobaczyłem w statystykach 2 wejscia ze Stanów i 1 z Francji.




Moje główne cele:
  • zarobic 2,5k na nowy komputer
  • wiecej czasu poswiecic nauce html/css
  • bardziej wydajnie gospodarowac czasem.(pracuje na 3 zmiany, czesto z dnia na dzien dowiaduje sie jaka mam zmiane nastepnego dnia:rolleyesSmile



Cele wczorajsze:
  • Zrobic kilka kont na fb i NIE postarac sie o bana Lol  - zrobione
  • Postawic bloga(zrobic szablon, wykonczyc go.)        - zrobione w 60%



Cele na dzis:
  • dokończyć bloga
  • dodać kilka wpisów



Zarobki:
  • 0/2500



RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - Tropek - 22-01-2015 08:14

blog na własnej domenie + hosting?


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 22-01-2015 08:36

darmowa domena oraz darmowy hosting. Nie chce poki co inwestowac w cos co moze nie przyniesc zyskow.

EDIT: ale nie powiem, gdybym mial wiecej czasu napisalbym wlasna strone, bylbym z tegoi bardziej zadowolony jak mialbym korzystac z gotowych szablonmow, ktore nie do konca mi odpowiadaja. Ale czas to pieniadz jak to sie mowi i musze korzystac z gotowcow Tongue


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - Tropek - 22-01-2015 10:02

Nie wiem jak tam w PPI, ale z własnego doświadczenia wiem (choć nigdy nie inwestowałem w domenę + hosting), że nie ma co porównywać płatnego i darmowego bloga, bo różnica jest ogromna, a przy niewielkim nakładzie pracy tak czy siak inwestycja się zwróci... w sumie jeżeli dobra nisza to i YT wystarczy Smile


RE: Dziennik paoz'a - PPI, nie do konca od podstaw :) - paoz - 22-01-2015 10:41

(22-01-2015 10:02)Tropek napisał(a):  Nie wiem jak tam w PPI, ale z własnego doświadczenia wiem (choć nigdy nie inwestowałem w domenę + hosting), że nie ma co porównywać płatnego i darmowego bloga, bo różnica jest ogromna, a przy niewielkim nakładzie pracy tak czy siak inwestycja się zwróci... w sumie jeżeli dobra nisza to i YT wystarczy Smile

Dzieki za przypomnienie o YT Big Grin Jak tylko dodam wiecej wpisow, dzis powinno byc cos kolo 20, zaczne cos dzialac z YT. Smile