Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate (/Temat-Zarabianie-na-telefonie-czesc-1-CashPirate-106664)

Strony: 1 2 3 4


Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - KUBA555 - 19-01-2015 22:50


Zarabianie
na
telefonie
<część 1>


Hej Big Grin Nazywam się Kuba i chciałbym wam dziś zaprezentować aplikacje CashPirate <LINK>Aplikacja służy do zarabiania pieniędzy które dostajemy za:

a) POBIERANIE APLIKACJI I URUCHAMIANIE ICH
b)POBIERANIE APLIKACJI I TRZYMANIE ICH ZAINSTALOWANYCH PRZEZ 3 DNI
c)WYPEŁNIANIE RÓŻNEGO RODZAJU ANKIET


UWAGA!
NA FORUM JEST JUŻ JEDEN TEMAT O TEJ APLIKACJI.NAPISAŁEM TEN PORADNIK BY POMÓC OSOBOM KTÓRE POPRZEDNIEGO PORADNIKA NIE WIDZIAŁY LUB NIE ZROZUMIAŁY I ZACHĘCIĆ JE DO REJESTRACJI ;d



Zacznijmy wiec może od instalacji aplikacji.
1.Pobierz aplikacje (CashPirate) ze sklepu play (LINK).
2.Zarejestruj się wpisując w pierwsze pole swój adres emailowy a w drugie hasło jakie chcesz posiadać.
3.Wyskoczy Ci okienko w które będziesz mógł wpisać kod użytkownika który polecił Ci serwis. Jako nagroda za rejestracje z reflinka otrzymasz bonus w wysokości 500pkt(50centów) który będzie przyznawany wraz z wykonywaniem ofert. Jeśli możesz zarejestruj się z mojego reflinka wpisując kod
DVFLBN.
4.Zacznij zarabiać! Big Grin

OPIS MENU&JAK ZARABIAĆ

Gdy uruchomimy aplikacje naszym oczom ukaże się zakładka Overview. Na tej zakładce możemy zobaczyć cel jaki sobie ustawimy i ile mamy jego %,liczbe swoich poleconych, balans swoich "creditów" i najlepszą oferte od Pirate Picks czyli twórcy aplikacji.
Karte na której obecnie jesteśmy możemy zmienić poprzez kliknięcie w trzy kreseseczki znajdujące się w lewym górnym rogu aplikacji.
Następną zakładką jaką poznamy jest zakładka Earn Coins.Właśnie w niej będziemy zarabiać.Po wejściu w nią ujrzymy 5 różnych serwisów dzięki którym będziemy mogli zarabiać.
Są to:


Pirate Picks-serwis twórcy za wykonane zadanie(tylko pobieranie bezpłatnych aplikacji i trzymanie ich zainstalowanych do trzech dni) uzyskujemy dosyć duże ilości coinsów (od 30-350).Coinsy pojawiawiają się do 5 min po zakończeniu wykonywania zadania.

aarki-zarabiamy za pobieranie aplikacji płacenie w w aplikacjach i oglądanie reklam.serwis dosyć mało płaci ale ma z to dużo ofert.Coinsy z niego docierają po 5-10minutach góra. Jeśli nie otrzymałeś coinsów za wykonanie zadania musisz napisać do supportu widomość typu; Hello.I completed offer an I did not get credit. po paru godzinach na maila przyjdzie Ci odpowiedź od ich supportu.W większości przypadków od razu zaakceptują twoją oferte,a czasami poproszą o scerrenshot zwłączoną aplikacją.Jeśli zarejestrowałeś się z mojego reflinka apotrzebujesz jakiegoś scerrenshota napisz prosze do mnie-pomogę.

SponsorPay-zarabiamy za pobieranie bezpłatnych aplikacji i oglądanie reklam.Pieniądze dochodządo 30 minut.Jeśli nie doszły awykonałeś ofertę napisz do supportu wiadomość o treści "Hello.I completed offer an I did not get credit."po paru godzinach na maila przyjdzie Ci odpowiedź od ich supportu.W większości przypadków poproszą o okazanie jakiegoś dowodu pobrania aplikacji.Co do płac za oferty-jak za pobieranie aplikacji są one dosyć wysokie ale nie powalające.

TrialPay-pobieranie darmowych i płatnych aplikacji,wypełnianie ankiet.płacą najlepiej ze wszystkich serwisów.Kasa od nich dochodzi w średnio 30 minut pd ukończenia oferty.Jeśli kasa nie doszła napisz jak w przypadku poprzednich platform wiadomość do supportu o treści "Hello.I completed offer an I did not get credit." a po paru godzinach na maila przyjdzie Ci odpowiedź od ich supportu.Zwykle akceptują reklamacje od razu.


Następną zakładką jaką poznamy jest zakładka Redeem Coins. Możemy w niej zobaczyć na co możemy wymienić punkty. Najlepszą opcją wymiany jest przelanie pieniędzy na PayPala.2500pkt=2.5$. SERWIS JEST WYPŁACALNY I KASA Z NIEGO DOCHODZI W ŚREDNIO JEDEN DZIEŃ!

Kolejną zakładką jest zakładka Referrals. Znajduje się tam spis naszych aktualnych poleconych,ich zarobki dla nas i nasz kod polecający.Za każdego poleconego otrzymujemy 10% z jego zarobków a za poleconego poleconego 5%.nasz polecony za bycie naszym poleconym otrzymuje gratisowe 500pkt.

Ostatnią zakładką jaką poznamy jest zakładka My Account.Znajdują się w niej;
Nasze dane(nick data dołączenia liczba poleconych pierwszego i drugiego stopnia) możliwość zmiany hasła i nicku a także historia i bilans naszych zarobków/wydatków+historia wypłat.


JAK WYKONYWAĆ OFERTY?
Wykonywanie ofert jest stosunkowo łatwe.Zwykle pobieramy tylko aplikacje,uruchamiamy ją i odczekujemy 15-30 sekund(w niektórych aplikacjach trzeba spędzić 3 minuty).Najbardziej opłaca się robić oferty typu Badabee gdyż jest ich dużo i są za większe kwoty.UWAGA!!!Gdy pobierasz tą aplikacje po zainstalowaniu i odpaleniu jej W NIC NIE KLIKASZ! odczekujesz 20 sekund i wyłączasz ją.
W niektórych ofertach należy odpowiedzieć na pytania z ankiety.Ankiety są z reguły nisko płatne i nie opłaca się ich robić gdyż zabierają sporo czasu.

ILE MOŻNA NA TYM ZAROBIĆ?

Powiem wam że bardzo różnie.Do pierwszej wypłaty doszedłem w godzinę po rozpoczęciu używania aplikacji lecz miałem wtedy szczęście do ofert. Sprawdzając aplikacje klika razy dziennie i nie wysilając się zbytnio można wyciągnąć 2,50$ co 4 dni. Oferty pojawiają się kilka razy dziennie i mają rożne płace więc na dzień można spokojnie wyciągać minimum 50centów.

Serdecznie zapraszam do zarabiania i rejestracji z mojego reflinku! Za pare dni ukaże się nowy poradnik z serii "Zarabianie na telefonie".Życzę owocnych zarobków! Big Grin


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - shaGuar - 21-01-2015 12:12

W Pirate Picks po zainstalowaniu "Castle Clash" aplikacja pojawi się ponownie za 5 minut i będę mógł ją wykonać jeszcze raz ?


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - KUBA555 - 21-01-2015 18:37

(21-01-2015 12:12)shaGuar napisał(a):  W Pirate Picks po zainstalowaniu "Castle Clash" aplikacja pojawi się ponownie za 5 minut i będę mógł ją wykonać jeszcze raz ?

Raczej nie. Z reguły takie same oferty nie pojawiają się w jednej zakładce częściej niż co parę dni.



Dowód z ostatniej wypłaty:

[Obrazek: Screenshot_2015_01_20_08_43_37_1.jpg]

Zbierane niecałe 2 dni.


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - KUBA555 - 24-01-2015 22:30

Kolejna wypłata. Po 2 dniach pracy Big Grin
[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - szakipus - 26-01-2015 16:37

Nie chcę zawirusować sobie telefonu. Działa to na emulatorach androida dla Windows?


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - shaGuar - 26-01-2015 18:03

Ja musiałem zbierać 4 dni, mało ofert jest w "Pirate Picks" i "Aarki"
Moja wypłata:
[Obrazek: Cashpirate.jpg]


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - DorszGaming - 28-01-2015 00:40

Brakuje mi 6pkt do wypłaty 4
A tak wogóle to jak robiłem zadania na SponsorPayu, to zaliczyli mi tylko 1 z 4, dziwne co?
EDIT: Zleciłem wypłatę, w jakim czasie dochodzi wypłata?


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - Bussh - 29-01-2015 10:18

Czy mail musi byc taki sam jak na paypalu bo nigdzie nie widzę żeby można było zmienić maila do wypłat.


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - Styler - 29-01-2015 10:24

Nie syfi telefonu?


RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate - Nativ - 30-01-2015 13:21

Nie wiem ,dlaczego ale mi punkty nie przychodzą