Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) (/Temat-Sub-sms-doladowania-gdzie-najlepiej-106505)

Strony: 1 2


Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - Pocisk1993 - 18-01-2015 08:41

Witam Smile
Chcialem sie was doradzic gdzie moge zdobyc najlepsza skutecznoc na doladowaniach. Leadmore odpada, poniewaz potrzebuje kasy na juz a dwie wyplatki juz mam w tym miesiacu zrealizowane .
Prosze o wypowiedz ludzi ktorzy zarabiali na doladowaniach i moga mi doradzic dzieki wlasnemu doswiadczeniu Smile)


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - Radek4921 - 18-01-2015 08:54

Ja bym jednak radził promować leadmore - dużo większa skuteczność niż w innych serwisach. Smile


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - Pocisk1993 - 18-01-2015 09:11

Czy ja nie wyraziłem sie jasno ....


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - elbowndg - 18-01-2015 09:24

Polecałbym treesub, dobrze konwertuje i bardzo ładny landing page, ze słabo widoczną stopką.

Gdybyś się zdecydował to bede wdzieczny za rejestracje z mojego refa:
ref

jesli nie to masz czysty:
czysty


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - Pocisk1993 - 18-01-2015 09:39

Od kiedy dobrze konwertuje na doladowaniach ? :O Z tego co pamietam stracilem okolo 40 leadow ktorych mi wogole nie zaliczylo Smile Co jak co, ale doladowania to na tresubie nie dzialaja jak powinny, chyba ze sie cos zmienilo w ostanich dwoch dniach Smile


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - elbowndg - 18-01-2015 09:52

Nigdy nie mialem tam problemów z doladowaniami. Oczywistym jest chyba to że jak ktoś nie ma nic na koncie to nie bedzie leada, liczysz sie z tym prawda?


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - Pocisk1993 - 18-01-2015 09:59

Tak licze sie z tym Smile Tylko dziwne że na leadmore tym samym sposobem mialem zarobek 300zł a na treesubie 10zł. Przy tej samej ilosci wejsc Smile
W sumie sam załozyciel treesuba przyznal że cos z doladowaniami jest nie tak, wiec dziwi mnie to że Ty nie miales problemow Smile


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - .::Nicko::. - 18-01-2015 10:07

To może eforsa?


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - SlusseR - 18-01-2015 10:34

Ja proponuję Ci hotcash świetny serwis i ostatnio wprowadził nowy program z doładowywaniami Big Grin
Gdybyś się zdecydował to służę refem http://hotcash.pl/rejestracja/188/ Tongue
A jak nie chcesz z refka to łap czysty link : http://hotcash.pl/rejestracja/


RE: Sub sms doładowania ( gdzie najlepiej ) - Zarobiony_Koles - 18-01-2015 10:44

A ja ci nadal polecę zarobić na leadmore i swoje środki, póki jeszcze istnieje freebiz przenieść tam i wypłacić.