Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - Darowizny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal - Darowizny (/Temat-Paypal-Darowizny-106446)



Paypal - Darowizny - Lucas - 17-01-2015 10:41

Witam,

Mam pytanie odnośnie darowizn. Czy jeśli dodam przycisk Paypal Donate na stronie, której content nie do końca jest legalny (czyli jakieś hacki, konta, "płatne" appki itd.), to czy Paypal może zablokować mi konto? I jeśli tak, to jaka jest na to szansa? Pytam najprościej jak się da, bo nie mam pojęcia czy PP zajmuje się takimi rzeczami, czy np. darowizny olewają i nie ma ograniczeń. Dzisiaj przeglądałem trochę różnych nie-do-końca-legalnych-stron i widnieją tam przyciski Donate do PP. Wolałbym uniknąć blokady konta.


RE: Paypal - Darowizny - oskarkowalski123 - 30-01-2015 10:58

Ja nigdy o tym nie slyszalem ale moze sie zdazyc. Nie ryzykowalbym jesli zalezy ci na tym pp.