Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Kuaczi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Kuaczi (/Temat-Dziennik-pracy-Kuaczi-106408)



Dziennik pracy - Kuaczi - Kuaczi - 16-01-2015 16:25

Witam, już kiedyś próbowałem dorobić w internecie, ale nawet nie potrafiłem uzbierać kwoty wymaganej do wypłaty na shorte.st. Postanowiłem znów się trochę zainteresować tym tematem.

Obecnie zarabiam tylko w serwisie shorte.st, innych sposobów nie znam. Od 9 stycznia zarobiłem $3.13604. Jestem w posiadaniu jednego fanpage na Facebook'u (450 lajków) oraz jednego fake konta, z którego spamuje w grupach. Chce przy ich pomocy uzbierać do 10 lutego $30.

Ostatnio publikacja mojego fp została cofnięta, jeżeli wiecie jak zapobiec ponownemu cofnięciu publikacji, prosiłbym o rady (wrzucałem linki do nagich zdjęć w opisie).

Narzędzia pracy:
  • 1 fanpage na Facebooku (450 lajków)
  • 1 fake konto
Cel pierwszy (do 10 lutego):
$3.13/$30


RE: Dziennik pracy - Kuaczi - sirgonzalo7 - 16-01-2015 16:29

Skracałeś linki z shorte? Tzn maskowałeś np tiny url itd? Znajdź mentora bo samemu ciężko.


RE: Dziennik pracy - Kuaczi - Kuaczi - 17-01-2015 10:50

(16-01-2015 16:29)sirgonzalo7 napisał(a):  Skracałeś linki z shorte? Tzn maskowałeś np tiny url itd? Znajdź mentora bo samemu ciężko.
Nie maskowałem, a jak będę maskował to mogę śmiało wrzucać w opisie zdjęć i nie zablokują mi fanpage?

Wczoraj przez dłuższy czas nie miałem internetu, zarobiłem tylko $0.33, dzisiaj się za to wezmę i zarobie trochę więcej.

Cel pierwszy (do 10 lutego):
$3.48/$30


RE: Dziennik pracy - Kuaczi - nykkusek - 17-01-2015 11:01

Tak jak wyżej, jeśli chcesz zarobić jakieś sensowne pieniądze to tylko z mentorem/inwestycją w masę reklam Twojego/Twoich FP. Jednak skracanie daje o wiele gorsze zarobki niż PPA/Suby.
Najlepsi na tym forum jeśli chodzi o skracanie to : Kickster, Jarunioo7 i mysc i MKlikacz, może ich popytaj o pomoc. Wiem, że mysc zawsze chętnie pomaga.

Mimo wszystko powodzenia Big Grin


RE: Dziennik pracy - Kuaczi - Kickster - 17-01-2015 14:33

(17-01-2015 11:01)nykkusek napisał(a):  Najlepsi na tym forum jeśli chodzi o skracanie to : Kickster, Jarunioo7 i mysc i MKlikacz, może ich popytaj o pomoc. Wiem, że mysc zawsze chętnie pomaga.

Mimo wszystko powodzenia Big Grin

Ale fejm Lol

Też polecam @[mysc] , jak masz te 3 dolary dopiero to radziłbym zarejestrować się pod niego i z nowym kontem wystartować pod jego mentoringiem, to te 30 dolarów na tydzień będziesz zarabiać.


RE: Dziennik pracy - Kuaczi - Noozer - 17-01-2015 14:39

Powodzenia Idea


Dziennik pracy - Kuaczi - surfer0700 - 17-01-2015 20:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.