Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto shell gdzie najtaniej ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Konto shell gdzie najtaniej ? (/Temat-Konto-shell-gdzie-najtaniej-106328)



Konto shell gdzie najtaniej ? - Tomono - 15-01-2015 17:10

Witam, chciałbym kupić konto shell jednak, nie bardzo wiem gdzie się najbardziej opłaca. Możecie podać strony gdzie takie konto kupie i za ile ?


RE: Konto shell gdzie najtaniej ? - Mailowiec - 15-01-2015 19:34

Polecam http://www.mydevil.net konta już od 15 zł/miesięcznie.


RE: Konto shell gdzie najtaniej ? - Tomono - 15-01-2015 21:26

A jak tam jest z wydajnością ?? Na razie interesuje mnie coś do 30 zł.


RE: Konto shell gdzie najtaniej ? - Pink134lol - 23-01-2015 10:41

Jeśli chcesz mieć konto shell bez pulpitu zdalnego to polecam mydevil Jerk2 , gdzie każde wejście na stronę i wszystko w ogóle byłoby wykonywane za pomocą komend, wątpie, by komuś się udało tak funkcjonować.

Ja korzystam z ishell.pl z konta 35zł na miesiąc. Słyszałem o kontach na linuxie i jakoś nie zachwycają, tną się, ale ludzie wierzą w bajeczki, że mało ludzi na serwerze i lepsza przepustowosć. Jak konto shell jest potrzebne do PPD, to ta różnica zwróci mi się w moment. Jerk2


RE: Konto shell gdzie najtaniej ? - VePest - 24-01-2015 23:38

Witam. Wykupiłem za 1zł konto shell próbne na 14 dni z tej strony i mam takie problem, że kompletnie nie wiem jak mam z tego konta teraz korzystać. Prosiłbym o pomoc.


RE: Konto shell gdzie najtaniej ? - Damkofr - 04-02-2015 22:44

Witam dołączę się do pytania. Gdzie teraz się opłaca kupić shella ok 30zł na miesiąc. Jaką prędkość uploadu można uzyskać na takim shellu. Chodzi mi o uploadowanie na youtube plików o wadze 100-200mb.
Najlepiej na jakimś normalnym systemie operacyjnym żebym ogarniał i żeby się nie ciął tak że z nerwów będę musiał rozwalić matrycę od lapka.