Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentor PPI (/Temat-Mentor-PPI-106248)



Mentor PPI - entreri1pl - 14-01-2015 18:35

PPI ostatnio zdobywa coraz większa popularność i coraz więcej ludzi o to pyta i się interesuje zarobkiem w ten sposób dlatego oferuje wszystkim chcącym zacząć prace w PPI "Mentoring" czy tam "Mentorowanie" Ale ja wole to nazwać prościej Pomoc.


Pomagam w serwisie PerInstallBucks

Co jako "Mentor Oferuję" ?
Tak naprawdę nie zaoferuję Ci wiele więcej niż mógłbyś się sam nie dowiedzieć na tym forum i tak naprawdę żaden inny Mentor nie powie Ci więcej. Ale ja Ci gwarantuje to, że przedstawie Ci każdą potrzebną informacje, szybko i sprawnie- nie będziesz musiał szukać informacji po całym forum i w internecie i spędzać godzin czasu na szukanie czasem błahych informacji. Tak jak Ja miałem z tym problem zaczynając zarabiać (sam rozpocząłem prace).

Ale żeby troszkę zachęcić, oferuję:

*jeśli czegoś nie rozumiesz w PPI wytłumaczę Ci to
*podpowiem parę wskazówek jak zwiększyć wiarygodność twoich "Produktów" (wiadomo że w PPI jest z tym ciężko gdyż antivirusy krzyczą gdy ktoś chce pobrać nasz instalator )
*zapewne zamierzasz działać z hackami do gier - związku z tym oferuję Ci pomoc z VB - podeślę jakiś szablonik (dzieki niemu hacka przygotujesz w 10 minut zmieniając obrazek i parę słów tekstu)
*podpowiem parę nisz na początek i jak ich szukać
*jeśli nie ogarniasz tych tematów pomogę Ci skleić film udowadniający działanie twojego hacka (pomoge z photoshopem i camtasia)
*podpowiem jak wrzucać filmy na youtube aby były najlepiej pozycjonowane
*podpowiem jak założyć bloga i jak go ustawić aby wyglądał przystępnie
*I co najważniejsze oferuję Ci 3% reffbacka! Zarób 100$ oddam Ci z mojego bonusu polecającego 3$ (tak wiem nie jest to dużo, ale jak to mówi przysłowie: grosz do grosz i będzie kokosza;d czy jakoś tak, w każdym razie zawsze to będzie dyszka do kieszeni)
*odpowiedź na pytanie w ciagu 12h droga mailowa/priv tutaj na forum - jeśli "uczeń" wykaże poważne zainteresowanie tematem kontakt przez gg czy skype/telefonicznie

Co wymagam?
*wiadomo rejestracji z mojego Reffa:
https://perinstallbucks.com/?r=entreri1pl
*zaangażowania
*podstawowej wiedzy dotyczącej obsługi komputera oraz obejścia z tym urządzeniem

Tutaj może taki skromny dowodzik mojej wypłaty z tego serwisu:
Jeśli ktoś się będzie domagał podam więcej.
[Obrazek: 0sN52zH.png]

Słowem zakończenia nie będę obiecywał Ci "cudów na kiju" Twój zarobek i efekty zależą od Twojego zaangażowania i pracy. Ja Ci podam szybko i sprawnie odpowiedź na pytania z którymi masz problem, nie będziesz musiał ślęczeć darmo przed kompem i szukać info. Oczywiście nie gwarantuje że będę znał odpowiedź na każde pytanie. (gdybym twierdził inaczej byłbym nadmuchanym bufonem Tongue )


RE: Mentor PPI - patrol34 - 18-01-2015 19:18

Witam.
Nazywam się Patryk, jestem uczniem Gimnazjum klasy 3 (15 lat,niedługo 16)
Interesuje mnie już od ponad roku zarabianie przez internet.
Zagłębiałem się w PPA lecz nie wychodzi mi to. Wszystko robię (według mnie) dobrze lecz 0 zarobku z tego.
Po całym forum od miesiąca szukałem mentora lecz to jest bardzo ciężkie.
PPI poznałem niedawno i bardzo mnie zainteresowało.Twoja oferta jest jak najbardziej przydatna i korzystna
dla mnie gdyż widzę, że mógłbyś mi bardzo pomóc. Chciałbym liczyć na dobrą współpracę.Tak na marginesie zaczynają mi się teraz ferie więc mam dużo czasu.
Preferowałbym kontakt przez gg/skype.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej wypowiedzi.
Z góry dziękuję.

Patryk


RE: Mentor PPI - full2000 - 19-01-2015 15:48

Polecam @[entreri1pl] to mój bardzo ogarnięty refBig Grin


RE: Mentor PPI - entreri1pl - 19-01-2015 16:47

Dziękuję bardzo za polecenie Smile
bardzo wiele ono dla mnie znaczy a szczególnie dlatego że to chyba Ty rozpocząłeś rozpowszechnianie PPI tutaj i dla wielu użytkowników forum jesteś rozpoznawany pod tym względem.


RE: Mentor PPI - Xeosnar - 25-01-2015 00:56

Powodzenia Smile


RE: Mentor PPI - entreri1pl - 31-01-2015 21:21

@[dawid9706] Pisałeś do mnie w sprawie pomocy w PPI. Nie mogę Ci odpowiedzieć gdyż masz w ustawieniach profilu zablokowane przyjmowanie wiadomości prywatnych. Zmień to i napisz wtedy do mnie Smile


RE: Mentor PPI - ktostujest - 31-01-2015 21:23

Ja jestem zainteresowany Smile


RE: Mentor PPI - entreri1pl - 31-01-2015 23:30

@[ktostujest] odezwij się do mnie na pw Smile


Mentor PPI - Hybrid1990 - 14-05-2019 06:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.