Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami (/Temat-eSpryciula-pl-innowacyjny-polski-serwis-z-nagrodami-106139)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 14-01-2015 19:09

(14-01-2015 18:54)Maxkipl napisał(a):  Chodzi mi że pańska strona używa botów żeby czasem nikt nie wygrał Smile

Oj, coś mi się wydaje, że ma Pan złe doświadczenia z serwisami z grami. Mam rację? Smile

Nie, nie używamy botów. W każdej grze typu "najszybszy wygrywa" jest 1 nagroda i zdobywa ją Użytkownik, który najszybciej prawidłowo odpowie na pytanie. Wyniki (tzn. liczba wskazań poszczególnych liczb wraz z ich udziałem %) są po zakończeniu każdej rozgrywki podawane do publicznej wiadomości na stronie gry.

Zachęcam do udziału w grze - choćby bezpłatnej - a sam przekona się Pan, jak to wygląda w praktyce Smile


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Zordi - 15-01-2015 15:48

w internetach teraz roi się od oszust by tylko zarobić, więc musicie być bardziej wiarygodni dla mnie przynajmniej na wstępie się nie podoba, że tyle wygranych nagród a nikt nie dodał filmiku, zdjęcia.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 15-01-2015 16:05

(15-01-2015 15:48)Zordi napisał(a):  w internetach teraz roi się od oszust by tylko zarobić, więc musicie być bardziej wiarygodni dla mnie przynajmniej na wstępie się nie podoba, że tyle wygranych nagród a nikt nie dodał filmiku, zdjęcia.

Kiedy tylko otrzymamy takie zgłoszenia, udostępnimy je. "Na zawołanie" nie zdobędziemy ich - tu wszystko zależy od dobrej woli Użytkowników...


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Zordi - 16-01-2015 15:24

(15-01-2015 16:05)eSpryciula.pl napisał(a):  
(15-01-2015 15:48)Zordi napisał(a):  w internetach teraz roi się od oszust by tylko zarobić, więc musicie być bardziej wiarygodni dla mnie przynajmniej na wstępie się nie podoba, że tyle wygranych nagród a nikt nie dodał filmiku, zdjęcia.

Kiedy tylko otrzymamy takie zgłoszenia, udostępnimy je. "Na zawołanie" nie zdobędziemy ich - tu wszystko zależy od dobrej woli Użytkowników...

To przecież możecie dodać zdjęcia nagród, że takie posiadacie w domu czy tam w firmie ?
Jak dla mnie jesteście mało wiarygodni hehe Tongue


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 16-01-2015 17:21

(16-01-2015 15:24)Zordi napisał(a):  To przecież możecie dodać zdjęcia nagród, że takie posiadacie w domu czy tam w firmie ?
Jak dla mnie jesteście mało wiarygodni hehe Tongue

Ale jaka to będzie satysfakcja, gdy później usłyszymy od Ciebie, że z nami grasz, hehe Tongue

A tak zupełnie poważnie: na Portalu od pewnego czasu trwają prace nad działem nagród, w którym Użytkownicy będą mogli zamieszczać zdjęcia nagród lub filmiki. Prace są na tyle zaawansowane, że możemy się tym już oficjalnie pochwalić.

Korzystając z okazji, zachęcam od razu osoby z Zarabiam.com, które wygrają nagrody na Portalu eSpryciula.pl - pochwalcie się nagrodami także u nas, a nie tylko tutaj na forum Smile


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Styler - 16-01-2015 17:34

Jak to jest, że przy innych portalach z nagrodami średnio może nawet co trzecia nagroda jest wstawiana, a u was żadna.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Styler - 07-02-2015 22:57

Coś nikt nie odpowiada Wink


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - LeftwardBus88 - 08-02-2015 13:46

No on już sporo nie wchodził na zc a po za tym nadal nie ma ani jednego zdjęcia wygranej czy coś więc to po prostu scam.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - TeYroXOfficial - 08-02-2015 21:23

ja od początku pisałem że tu śmierdzi przekrętem to wierzyliście że da się coś wygrać Wink
Myślę że możemy wywalić do SCAM'u Huh

//Edit
na konkurencyjnym forum mają już status Bankruta i 0 postów beka


eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Hybrid1990 - 17-11-2020 23:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.