Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami (/Temat-eSpryciula-pl-innowacyjny-polski-serwis-z-nagrodami-106139)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 13-01-2015 16:23

(13-01-2015 16:11)Zordi napisał(a):  Skoro serwis już tak długo istnieje można gdzieś zobaczyć unboxing ?
Pełna historia zakończonych gier: http://espryciula.pl/zakonczone

(13-01-2015 16:11)Zordi napisał(a):  Te aukcyjne serwisy są raczej lepsze bo tutaj trzeba wybrać jako pierwszy najrzadziej liczbę i jeszcze odpowiedzieć na pytanie, dziwna strona ;0

Nie, nie musisz wybrać liczby jako pierwszy. Ważne, żebyś intuicyjnie trafił w to, która będzie najrzadziej typowana. Wszystkie osoby, które prawidłowo wytypują - otrzymują pytanie.

Natomiast zwróć uwagę na to, że łatwo jest zawalczyć o szybką odpowiedź na pytanie w dobie smartfonów i mobilnego internetu Smile

(13-01-2015 16:11)Zordi napisał(a):  I rozumiem, że jak się nie wygra to punkty się traci Big Grin?

Nie chciałabym wracać do serwisów aukcyjnych, ponieważ eSpryciula.pl nie jest serwisem aukcyjnym, ale skoro się na nie powołałeś - o ile wiem, na tego typu serwisach też płacisz za zbijanie ceny.

Natomiast zwróć uwagę, że Punkty na eSpryciula.pl możesz zdobyć bezpłatnie w Programie Partnerskim.

(13-01-2015 16:21)Styler napisał(a):  Próby są dość drogie, punktów nie można zdobyć ani za zadanie, ani za jakieś eventy (tylko i wyłączenie za polecanie), więc ogólnie rzecz biorąc trzeba płacić za to żeby zagrać.

Nie, nie trzeba płacić, chyba że ktoś chce się włączyć do gry natychmiast.

Polecam Program Partnerski - w tej chwili każde konto utworzone z polecenia to 8 Punktów. W ramach eSpryciula.pl funkcjonują także rozwiązania, które ułatwiają polecanie - np. poprzez Fb. Zadbaliśmy o to, by ułatwić życie Użytkownikom, którzy zechcą skorzystać z PP Big Grin

(13-01-2015 16:21)TeYroXOfficial napisał(a):  Oczekiwalem ze bedzie wygladalo cos jak tu :
http://zarabiam.com/Temat-Play4Win-pl-baw-sie-i-zgarniaj-Nagrody-102677
Badz jak tu :
http://zarabiam.com/Temat-AroGift-pl-Nowy-serwis-z-Nagrodami-100026

Szczescia wam nie wroze Wink

Zapraszam, zajrzyj na eSpryciula.pl i zobacz, ile osób się już z nami bawi Big Grin Wygranie nagrody jest proste, bo wymaga tylko 2 kroków: wybrania liczby i odpowiedzi na pytanie. To krótka piłka dla osób, które lubią się ścigać!

(13-01-2015 16:11)Zordi napisał(a):  1 szansa jest warta ponad 15zł, porażka

To pytanie/stwierdzenie chyba wcześniej mi umknęło Big Grin
Tak, jak wspominałam, można zdobywać Punkty bezpłatnie w Programie Partnerskim. Poza tym dwie kwestie mają znaczenie dla Użytkowników, którzy grają:
- w każdej grze jeden z nich wygra,
- gra toczy się o wartościowe nagrody - o wartości od kilkuset do ponad tysiąca zł.

Dostęp do pełnych wyników poprzednich gier pozwala także na opracowanie strategii - można zobaczyć, jakie typowania były w poprzednich rozgrywkach.

Więc opłaca się spróbować Big Grin


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Zordi - 13-01-2015 17:26

chodziło mi bardziej o to czy są gdzieś zdjęcia nagród wygranych w domu u osobach które wygrały .


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 13-01-2015 17:48

(13-01-2015 17:26)Zordi napisał(a):  chodziło mi bardziej o to czy są gdzieś zdjęcia nagród wygranych w domu u osobach które wygrały .

Niezmiennie staramy się zachęcić Użytkowników, którzy wygrywają nagrody, do przesyłania zdjęć, ale dotychczasowi zwycięzcy nie skorzystali z tej możliwości. Dodam tylko, że za przesłanie zdjęcia otrzymanej nagrody otrzymuje się Punkty!

To trochę tak, jak z komentarzami w sklepach internetowych - wszystkim zależy na szybkiej przesyłce, ale gdy ją odbiorą, trudno jest ich zachęcić do wpisania komentarza.

(Niemniej jednak cały czas czekamy na nagrodzonych, którzy przetrą ten szlak i zechcą podzielić się swoją radością z innymi Użytkownikami Smile)


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Styler - 13-01-2015 17:59

[Obrazek: sspng_wrwqxxq.png]

To był by już koniec mojej przygody z tą stroną. Każdy zrobi jak uważa, lecz ja nie polecam z jednego powodu. Aby przeciętny użytkownik, nie mający stron przez które zbierałby poleconych miał chociaż szansę na wygraną, powinien płacić. Warto zwrócić uwagę, że chodzi tu tylko o SZANSĘ.

Jeśli ktoś mimo wszystko spróbuje to nagrody są fajne, powodzonka.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 13-01-2015 18:06

(13-01-2015 17:59)Styler napisał(a):  To był by już koniec mojej przygody z tą stroną. Każdy zrobi jak uważa, lecz ja nie polecam z jednego powodu. Aby przeciętny użytkownik, nie mający stron przez które zbierałby poleconych miał chociaż szansę na wygraną, powinien płacić. Warto zwrócić uwagę, że chodzi tu tylko o SZANSĘ.

Właśnie uzyskałam wiadomość z Działu Technicznego, że Twoje konto zostało zablokowane ze względu na tworzenie multikont w celu zdobywania darmowych Punktów w Programie Partnerskim. Zablokowało Cię zabezpieczenie, które ma na celu promowanie uczciwych zasad w PP.

Natomiast jeśli chodzi o polecanie serwisu - wcale nie trzeba tego robić poprzez strony czy blogi. Wprowadziliśmy ułatwienia związane z zapraszaniem znajomych poprzez Facebook i integrację konta z Facebookiem. Dla wielu osób właśnie to może być najlepsza droga uczestnictwa w PP.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Styler - 13-01-2015 18:09

Hej hej hej. W takim razie protestuję, ponieważ nie zrobiłem nawet jednego multikonta. Proszę sprawdzać po ip czy takie tam. Jeśli ktoś z moich poleconych założył kilka konto to nie jest to moja wina. JA NIE MAM ANI JEDNEGO MULTIKONTA.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 13-01-2015 18:14

(13-01-2015 18:09)Styler napisał(a):  Hej hej hej. W takim razie protestuję, ponieważ nie zrobiłem nawet jednego multikonta. Proszę sprawdzać po ip czy takie tam. Jeśli ktoś z moich poleconych założył kilka konto to nie jest to moja wina. JA NIE MAM ANI JEDNEGO MULTIKONTA.

W takim razie dziękuję za zgłoszenie. Już wysyłam pytanie do Działu Technicznego.
----
Wysłałam pytanie. Takie blokady nie zdarzają się często, więc myślę, że uda się to szybko sprawdzić.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Styler - 13-01-2015 18:14

Nie ma sprawy. Tak w ogóle to + za kontakt.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Zordi - 13-01-2015 19:19

14 x 9 = 126 nagród i nikt jeszcze nie przesłał zdjęcia wygranej od 10.11.2014 ? hehe, taki szczegół ale dziwnie to wygląda, dziwnie się zapowiada .


Dla mnie to jest dziwne, może kiedyś dodacie zadania punktowe to wbije.
Bo by zbierać poleconych trzeba poświęcić wcale nie mało czasu a bardziej się już opłaca bawić w sub sms


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Kryspin - 13-01-2015 19:27

nie dla mnie to..... 5 pkt na start których się nie dostaje zresztą i tak mało ich Big Grin jak można usunąć konto?