Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami (/Temat-eSpryciula-pl-innowacyjny-polski-serwis-z-nagrodami-106139)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Kickster - 13-01-2015 16:04

Gdzie tu jest jakis program partnerski i jak robić z tego hajsy ? Bo jak sie nie da zarabiać w jakiś sposób to swojego fotobloga też se będę na forum fejmować


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 13-01-2015 16:05

(13-01-2015 15:55)TeYroXOfficial napisał(a):  @[eSpryciula.pl]
Czekam na dokladny opis o co w tym wogole chodzi bo na aktualny stan gowno wiemy i duzo osob z ZC nie sciagniecie Wink

(13-01-2015 15:55)dawid161622 napisał(a):  Mogę wiedzieć na jakiej zasadzie się tutaj w ogóle coś wygrywa?

J.W. - przed chwilą napisałam o zasadach gry, teraz czas na więcej informacji o Punktach. Można zdobyć je drogą kupna, ale także w Programie Partnerskim, polecając Portal znajomym, więc jeśli ktoś dobrze czuje się w Programach Partnerskich, może zdobywać Punkty bezpłatnie Big Grin


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - MaLiN - 13-01-2015 16:07

Po nazwie tematu myślałem, że powstała konkurencyjna strona dla spryciarze.pl która jeszcze nagrody rozdaje Big Grin


A tu zonk.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Zordi - 13-01-2015 16:07

szkoda czasu na stronę, może wbije jak będzie wiarygodność 100%, nie lubię stronek gdzie się kupuje punkty za pln hehe, więc sorry !


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - TeYroXOfficial - 13-01-2015 16:07

Nie lepiej edytowac pierwszy post i opisac caly serwis od podstaw o co chodzi itd? Trzeba Ciebie zmuszac zebys w kazdej odpowiedzi opisywala nam cos innego? facepalm


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 13-01-2015 16:09

(13-01-2015 16:04)Kickster napisał(a):  Gdzie tu jest jakis program partnerski i jak robić z tego hajsy ? Bo jak sie nie da zarabiać w jakiś sposób to swojego fotobloga też se będę na forum fejmować

Program Partnerski pozwala na zdobywanie Punktów, dzięki którym grasz o nagrody bezpłatnie. Za niewielką liczbę Punktów (jest podana indywidualnie przy każdej grze) możesz wygrać nagrodę o wartości kilkuset lub nawet ponad tysiąca zł. Czysty zysk Smile

Natomiast wątek założyłam w dziale "Portale z nagrodami" sądząc, że tu pasuje najlepiej - jeśli powinnam go przenieść, napiszcie mi o tym.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Zordi - 13-01-2015 16:11

"Nagrodę wygra tylko jedna osoba, która wybierze najrzadziej wybieraną liczbę oraz jako pierwsza odpowie poprawnie na pytanie. "

Skoro serwis już tak długo istnieje można gdzieś zobaczyć unboxing ?

Te aukcyjne serwisy są raczej lepsze bo tutaj trzeba wybrać jako pierwszy najrzadziej liczbę i jeszcze odpowiedzieć na pytanie, dziwna strona ;0

I rozumiem, że jak się nie wygra to punkty się traci Big Grin?

1 szansa jest warta ponad 15zł, porażka


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - eSpryciula.pl - 13-01-2015 16:14

(13-01-2015 16:07)MLN napisał(a):  Po nazwie tematu myślałem, że powstała konkurencyjna strona dla spryciarze.pl która jeszcze nagrody rozdaje Big Grin


A tu zonk.

Nie znałam Smile

(13-01-2015 16:07)Zordi napisał(a):  szkoda czasu na stronę, może wbije jak będzie wiarygodność 100%, nie lubię stronek gdzie się kupuje punkty za pln hehe, więc sorry !

Zachęcam do udziału w Programie Partnerskim - Punkty zdobywasz bezpłatnie Smile

(13-01-2015 16:07)TeYroXOfficial napisał(a):  Nie lepiej edytowac pierwszy post i opisac caly serwis od podstaw o co chodzi itd? Trzeba Ciebie zmuszac zebys w kazdej odpowiedzi opisywala nam cos innego? facepalm

Wyedytowałam, dzięki.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - Styler - 13-01-2015 16:21

Próby są dość drogie, punktów nie można zdobyć ani za zadanie, ani za jakieś eventy (tylko i wyłączenie za polecanie), więc ogólnie rzecz biorąc trzeba płacić za to żeby zagrać.


RE: eSpryciula.pl - innowacyjny polski serwis z nagrodami - TeYroXOfficial - 13-01-2015 16:21

Oczekiwalem ze bedzie wygladalo cos jak tu :
http://zarabiam.com/Temat-Play4Win-pl-baw-sie-i-zgarniaj-Nagrody-102677
Badz jak tu :
http://zarabiam.com/Temat-AroGift-pl-Nowy-serwis-z-Nagrodami-100026

Szczescia wam nie wroze Wink