Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALNE] od 10 zl do nawet 50 zl za 15 minut twojego czasu!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [AKTUALNE] od 10 zl do nawet 50 zl za 15 minut twojego czasu!!! (/Temat-AKTUALNE-od-10-zl-do-nawet-50-zl-za-15-minut-twojego-czasu-106085)

Strony: 1 2 3


[AKTUALNE] od 10 zl do nawet 50 zl za 15 minut twojego czasu!!! - rafi213 - 12-01-2015 18:16

Witam. Ostatnio nie miałem gotówki żeby wejść w pewien ciekawy projekt ,znajomy zaproponował pewien genialny i prosty sposób na zarobienie kilku stówek. Zarobione w ten sposób pieniądze możesz wykorzystać na jakiś biznes internetowy podobnie jak ja albo po prostu na konsumpcję.
Do rzeczy: oferta ta to twoja rejestracja w dwóch firmach które oferują program partnerski. Z kazdej firmy jest po 50 zl czyli razem 100 zł . Z racji tego ze wysylają później Pit i muszę zapłacić podatek 19% - zostanie na czysto 80 zl i połowe z tego czyli 40 zł przelewam odrazu tobie na konto po pozytywnej weryfikacji.

Wymagania :
- wiek od 21 lat
- nr telefonu komórkowego w polskiej sieci
- konto internetowe
- czysta historia w BIK.


TY nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów, nie musisz dysponować żadnym wkładem pienieżnym. Gwarantuje że po pozytywnym rozpatrzeniu 2 wniosków wysyłam 40 zł . Osoby zainteresowane proszę o kontakt najlepiej na gg: 3353523 lub skype: rafi2132

Ps. zainteresowanym mogę przesłać potwierdzenie z mojego konta otrzymania prowizji od tych firm.


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - rafi213 - 13-01-2015 23:25

Dodam że chodzi o serwisy pożyczkowe gdzie przy pierwszej pożyczce oddajemy tyle ile pozyczyliśmy, nie ma żadnych ukrytych opłat.

Ps. Wczoraj dwie osoby które się zgłosiły otrzymały dzisiaj już swój refback . Smile


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - Eliteman - 21-01-2015 13:52

Jestem zainteresowany, proszę o PW Smile


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - rafi213 - 21-01-2015 18:43

Eliteman, najlepiej zagadać do mnie na skype lub gg. Nie gryze. Big Grin Wtedy na spokojnie możemy omówić wszystkie detale i wątpliwosci. Jeszcze raz podkresle jedną rzecz bo niektórzy nie czytają opisu do końca. - Całkowity koszt, - jaki ponosi osoba która zapisze się z mojej rekomendacji to max - 3 gr . i nic więcej Smile .

Ps. Oczywiście Eliteman PW poszlo do ciebie .


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - wojtek9292 - 23-01-2015 16:00

polecam tego uzytkowniki załatwianie z nim interesów to czysta przyjemność


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - Workis - 24-01-2015 21:25

Czy przy tego typu pozyczkach nie placi sie ZAWSZE prowizji?
Jaka jest minimalna kwota pozyczki do wziecia?
Rozumiem, ze biore - po tam np. 2 tygodniach oddaje im to co wzialem i po sprawie?
Jesli odpowiedzi to nie/mało/tak to wchodze Wink

pozdrawiam serdecznie


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - rafi213 - 25-01-2015 01:40

Woriks w jednej firmie minimum to 100 zl w drugiej 150 zl, żadnej prowizji nie placisz przy pierwszej pozyczce i na tym wlasnie polega cala zabawaSmile calkowity wkład to max 3 gr jak napisałem powyżej, a pozyczke mozemy zwrocic juz na drugi po jej otrzymaniu.


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - rachman - 25-01-2015 02:38

@Workis płaci się prawie zawsze prowizję. Niemniej niektóre firmy pożyczkowe stosują promocje - weźmiesz np. 100 i oddasz 100 ale tylko za pierwszym razem. Może nie będę zdradzał nazw firm bo kolega nie zarobi Wink
Pamiętaj - lepiej czytać dokładnie umowy zawarcia pożyczki i regulamin bo prowizja to NIE JEDYNY koszt pożyczki i nawet jak reklama głosi "darmowa/bez prowizji" to rzadko to znaczy że weźmiesz i oddasz tyle samo.

Są programy partnerskie w których można na siebie brać pożyczki, jedną wziąłem i wszystko grało, pożyczka się przydała, stówka ponad prowizji wpadła, a koszt 1 grosz Smile

Ważne tu jest by samemu wypełnić formularz i pobrać nr konta na jakie przelać grosz inicjujący bo można potwierdzić komuś kredyt w kwocie nie sto a sto tys. Wink ...


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - rafi213 - 25-01-2015 11:31

rachman troche wprowadzasz w błąd - tutaj chodzi o pierwszą pozyczke i korzystamy z promocji tych firm i nie płacimy prowizji , oczywiście sprawa wygląda inaczej jeśli chcemy wziąść kolejną pozyczkę wtedy jest oprocentowana i to nie mało ale tego akurat ten wątek nie dotyczy.
Wszystko dokładnie wyjaśniam podczas prywatnego kontaktu, nie możliwe jest też żeby komuś innemu potwierdzic pożyczkę. Smile
Ps. Z informacji jakie dostaje wynika że z jedną z firm jest mały problem i najczęściej ona odrzuca wnioski, więc postanowiłem dorzucić trzecią i teraz mój refback wynosi w zależności w ilu firmach przejdziesz pozytywną weryfikację od 10 zl do nawet 50 zł ( jeśli we wszystkich).


RE: 40 zl za 15 minut twojego czasu - Workis - 25-01-2015 13:34

No to w miare wszystko jasne. Wink
W przeciagu 3 tygodnie się na pewno odezwe i sie jakos umowimy, bo poki co mnie sciga sesja, a ostatni egzamin mam 12 lutego i ciezko bedzie mi znalezc wiecej czasu niz tyle co na odpisanie tutaj

pozdrawiam serdecznie Wink