Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry system - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobry system (/Temat-Dobry-system-105977)



Dobry system - michas2211 - 11-01-2015 04:57

Witam, jak wiadomo nie ma 100% systemu na bukmacherkę ale mam dwa do zaoferowania ( piłka nożna i tenis) które nabyłem na zagranicznym zamkniętym forum. Nie mówię że można na tym zarabiać codziennie ale dobór spotkań jest na prawdę łatwy więc można na tym zarobić. Smile Nie rozdaję tego za darmo bo wiem że przynajmniej dwie osoby na fb się z tym ogłaszają więc nie chcę robić niezdrowej konkurencji. Kursy z piłki to około 3.30 do 5.00 a tenis to praktycznie zawsze 2.20. Cena za Piłkę- 25 zł a za Tenis 20 oba w cenie 40 zł. Jak widać sprzedaję za grosze,nie jestem oszustem dla takich śmiesznych kwot chcesz to kup najpierw jeden aby sprawdzić czy to nie scam. Dla zainteresowanych mogę podesłać jakieś screeny bo tu już śmietnika nie będę robił Tongue Zainteresowani niech się odezwą na mail: [email protected]. Nie wiem jak długo ten post przetrwa bo może zostać potraktowany jako reklamowanie mizernego sposobu na zarabianie.


RE: Dobry system - marcel_kk - 11-01-2015 07:24

@[michas2211] na tym forum jest całkowity zakaz sprzedaży typów.


RE: Dobry system - Maersk - 11-01-2015 11:21

Dla Wszystkich chętnych mogę wrzucić tutaj te dwa systemy za darmo opisane po krótce w poście. Zresztą jeden system juz opisalem w jednym z moich tematów.

Wnioskuję po kursach. Jak ktoś jest chętny a nie chce przepłacać za coś co jest za darmo to piszcie, bo te systemy latają po forach.


Dobry system - yazir - 11-01-2015 12:28

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.