Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog pod AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Blog pod AdSense (/Temat-Blog-pod-AdSense-105958)

Strony: 1 2


RE: Blog pod AdSense - Voldir - 08-03-2015 20:30

Potwierdzam. Blog na blogspocie musi stać 6 miesięcy żeby włączyć reklamy Ad Sense. Sprawdzałem jakiś miesiąc temu Smile


RE: Blog pod AdSense - dyzia - 13-03-2015 13:25

Nie musi być od 6 miesięcy. Ja mam od stycznia i już mam dostępny przycisk dołączenia do AdSense. Może to kwestia unikalnych treści, których też wymagają?

Edit. Sam blog nie istnieje od stycznia. Samo konto zostało założone 1 marca, a przeniesione posty są od 23 stycznia, więc na pewno nie jest to kwestia tak długiego czasu, o którym piszecie.


RE: Blog pod AdSense - viper2013 - 26-03-2015 14:59

żeby reklamy z adsense wyświetlały się na blogu to co trzeba zrobić? bo jak dodaje reklame na bloga to jest pusta