Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog pod AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Blog pod AdSense (/Temat-Blog-pod-AdSense-105958)

Strony: 1 2


Blog pod AdSense - sony07 - 10-01-2015 20:55

Postanowiłem założyć bloga. Jako, że w temacie blogów jestem zielony, a znalezienie informacji by trochę trwało, proszę was o pomoc. Gdzie najlepiej założyć bloga pod AdSense?


RE: Blog pod AdSense - Krakersik - 10-01-2015 21:42

Na blogspot. Tam włączasz reklamy adsense automatycznie Smile


RE: Blog pod AdSense - sony07 - 10-01-2015 21:51

A swoje jakieś reklamy wyświetlają?


RE: Blog pod AdSense - sony07 - 11-01-2015 19:58

Założyłem bloga na blogspocie, dodałem 3 posty. Wiecie po jakim czasie lub po ilu wpisach można włączyć reklamy adsense? Wyświetla mi się "Twój blog aktualnie nie kwalifikuje się do AdSense"


RE: Blog pod AdSense - venzer - 12-01-2015 21:38

Eh chłopie nawet jak włączysz reklamy to i tak nic nie zarobisz z trzema (pewno ubogimi w teść) artykułami i będzie Cię korcić aby kliknąć sobie samemu i sprawdzić czy dobrze zliczaBig Grin PRZESTRZEGAM nie klikaj we własne reklamy adsense bo ban murowany!

Co do włączenia reklam to można to zrobić z panelu administracyjnego Bloggera (zaloguj się w google a potem wybierz ikonkę bloggera) W kolumnie moje blogi masz zakładkę zarobki z ikonką pucharu, następnie zielony przycisk zarejestruj mnie w usłudze adsense. Po akceptacji twojego bloga za pomocą zakładki układ > dodaj gażet będziesz mógł umieścić na blogu reklamy w miejscu które uważasz za najlepsze. Powodzenia Big Grin

Żeby zarabiać dobre pieniądze z adsesnse musisz ciągle pisać nowe bogate w treść artykuły promować bloga na wszelkie możliwe sposoby.


RE: Blog pod AdSense - sony07 - 13-01-2015 21:34

Dzięki za odpowiedź. Co do AdSense to jestem w programie od kilku lat i już troszkę pieniędzy wypłaciłemSmile Nigdy nie miałem bloga więc stąd moje pytanie. Wiem, że na razie na takim blogu nie zarobię ale wolałbym gdyby reklamy były od początku bo już mam kilka set wyświetleń więc z 5 klików by było Smile Niestety ikonkę którą opisujesz mam czerwoną a obok jest napisane "Twój blog aktualnie nie kwalifikuje się do AdSense." Pytanie moje brzmi czy jest jakieś ograniczenie czasowe od założenia bloga do doania reklam czy może patrzą na coś innego? Z góry dzięki za odpowiedź


RE: Blog pod AdSense - Mateusz432 - 13-01-2015 22:47

Też zaczynam z blogowaniem, tak więc też szukam wciąż informacji, gdzie zacząć. Póki co, to też uważałem, że Adsense najlepiej będzie działać na blogspot, tylko że odkryłem jeden mały problem, nie da się tam ustawić ochrony przed złośliwym naklikiwaniem. Na Wordpress jest taka wtyczka, co pozwala na zaprzestanie się wyświetlania reklam na danym API po pewnym limicie w danym czasie.


RE: Blog pod AdSense - aligi - 01-03-2015 17:24

Żeby dodać blog pod adsense musi mieć 6 miesięcy?


RE: Blog pod AdSense - surfer0700 - 01-03-2015 17:27

(01-03-2015 17:24)aligi napisał(a):  Żeby dodać blog pod adsense musi mieć 6 miesięcy?

Xpokerface skąd takie info?


RE: Blog pod AdSense - aligi - 01-03-2015 20:42

(01-03-2015 17:27)surfer0700 napisał(a):  
(01-03-2015 17:24)aligi napisał(a):  Żeby dodać blog pod adsense musi mieć 6 miesięcy?

Xpokerface skąd takie info?

Wchodząc w zakładkę zarobki i nie mogę wejść w "zarejestruj się w usłudze adsense" i napisane jest, że mój blog nie kwalifikuje się w adsense. Wchodząc w więcej informacji w regulaminie jest taki punkt:
"Czy jesteś właścicielem witryny od 6 miesięcy?
W niektórych lokalizacjach, w tym w Chinach oraz w Indiach, wymagamy, aby wydawcy byli właścicielami witryn od 6 miesięcy. Wynika to z konieczności utrzymania jakości naszej sieci reklamowej oraz ochrony interesów naszych reklamodawców i obecnych wydawców."