Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy: teamNEOBANAN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy: teamNEOBANAN (/Temat-Dziennik-pracy-teamNEOBANAN-105928)



Dziennik pracy: teamNEOBANAN - neobanan - 10-01-2015 16:10

teamNEOBANAN wita Smile

Jesteśmy 3-osobową ekipką która chce zrealizować swoje plany i marzenia. Pewnie podchodzi to pod postanowienia noworoczne ale co z tego :>
Mamy po 18-19 lat. Cel tego dziennika jest w sumie jeden... usystematyzować naszą prace. Jesteśmy dosyć niecierpliwymi i leniwymi ludźmi, ale przez systematyczną pracę chcemy to zmienić.Jeżeli chodzi o samą moją osobę to chodzę do 3 klasy technikum informatycznego (z tego miejsca chciałem pozdrowić wszystkich którzy pisali E12).Jeżeli chodzi o nasze doświadczenie to jesteśmy totalnie zieloni, sam oceniłbym to na jakieś -1/10 niepolecam ;/ (aż wstyd się przyznać Big Grin ). W teorii wygląda to tak że niby jakąś tam wiedzę czytaną mamy ale tak średnio potrafimy ją wykorzystać w praktyce. Samo konto jest już od stycznia 2012 i taki mniej więcej czas ja (neobanan) poświęciłem na lekturę różnych poradników, tutoriali, etc... Nie mamy wyznaczonego jednego konkretnego celu, chociaż między nami powstał taki żart że zbieramy na wyjazd na Tomorrowland 2015 ew. 2016 Big Grin Nasze dotychczasowe zarobki to 13$ w ciągu 2 miesięcy na PPA oraz magiczne 0,35$ na skracaczach Jerk2


Cel: 0$/10$ - przynajmniej w styczniu


Chętnie przyjmiemy wszystkie porady, propozycje i inne mniej lub bardziej przydatne słowa.


RE: Dziennik pracy: teamNEOBANAN - Nexudus - 10-01-2015 23:09

Powodzonka. Nooo tomorrowland. Ambitny cel Smile oczywiscie zycze spelnienia zartu no i 10$, ale nie przesadzajmy w 3 to powinniscie robic w 1 dzien, ale to przynajmniej Tongue


RE: Dziennik pracy: teamNEOBANAN - bec2 - 10-01-2015 23:14

szanujcie sie chcecie wyciagac na glowe 10zl/dzien? to juz korzystniejsza opcja byloby nie oplacic internetu


RE: Dziennik pracy: teamNEOBANAN - broofie - 10-01-2015 23:23

Chlopaki musza od czegos zaczac. Swoja droga, dziwi mnie, ze chodzisz do technikum informatycznego (umysly scisle i te sprawy) a przez 2 miesiace zarobiles 13$. Musisz byc mega leniwy. Bo to na prawde tylko checi cie ograniczaja. Wrzucisz 1 filmik na YT dziennie z jakiejs niszy (chociazby fake hack) i masz te 100$ miesiecznie. To nie duzo ale 300zl piechota nie chodzi. I mam pewne watpliwosci czy ten dziennik ci pomoze w twojej pracy. Oczywiscie zycze ci zeby tak bylo. Na czytaniu poradnikow oraz tutoriali kariery nie zrobisz. Musisz po prostu dzialac.
Powodzenia w zarabianiu : )


RE: Dziennik pracy: teamNEOBANAN - koseksdf - 11-01-2015 00:00

powodzenia, chwalcie się efektami Smile


RE: Dziennik pracy: teamNEOBANAN - full2000 - 11-01-2015 00:11

Zapowiada się mega ciekawie. Będę śledziłSmile


RE: Dziennik pracy: teamNEOBANAN - Tropek - 11-01-2015 01:43

Tomorrowland Heart Mam nadzieję, że się spotkamy, bo ja wyruszam Smile A to czy spotkanie dojdzie do skutku to już zależy od tego czy dacie radę Big Grin Powodzenia.


RE: Dziennik pracy: teamNEOBANAN - Nexudus - 11-01-2015 15:47

Halo, halo czyzby dzisiaj 0 zarobkow? Jerk2


RE: Dziennik pracy: teamNEOBANAN - kolo33 - 11-01-2015 21:10

No ja też będę zerkał co jakiś czas. Jak Ci poszedł e.12? Dzięki za pozdrowienia, ja tez pisałem Big Grin


Dziennik pracy: teamNEOBANAN - Hybrid1990 - 28-11-2019 00:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.