Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Varnity - Oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Varnity - Oszust (/Temat-Varnity-Oszust-105750)

Strony: 1 2


Varnity - Oszust - Mati0009 - 08-01-2015 19:19

Dnia 07.01.15 zdecydowałem się na kupno TEGO FP od użytkownika Varnity dokładnie z TEGO tematu w cenie 230 zł.

Po dogadaniu wszystkiego otrzymałem numer konta, na który miałem wpłacić w/w kwotę. Po dokonaniu płatności wysłałem do niego potwierdzenie wykonania przelewu i jednocześnie zapytałem kiedy mogę się spodziewać przekazania praw do FP, co widać niżej:
[Obrazek: ktaw0y.jpg]

Jestem dość wyrozumiały, więc poczekałem do następnego dnia(dzisiaj), lecz po sprawdzeniu Facebooka oraz forumowych PW nie było żadnego powiadomienia z jego strony. Po upomnieniu się otrzymałem PW, że powinienem już dostać prawa administratora na Fanpage.
Rzeczywiście dostałem prawa, ale do zupełnie innych dwóch FP, których łączna ilość lajków wynosiła 171...
[Obrazek: pd3vbm.jpg]

Lekko poirytowany wysłałem PW do tego użytkownika z zapytaniem co to ma być? (Nie chce mi się wierzyć, że ktoś chciał kupić tak bardzo nic nie warte FP i w to że akurat przez pomyłkę pomylił swoich klientów) w odpowiedzi otrzymałem:

[Obrazek: zc0rvg.jpg]

Mimo mojej cierpliwości w dalszym ciągu nic nie otrzymałem

[Obrazek: tzfosu.jpg]


Następnie dałem mu chwilę czasu i zażądałem zwrotu pieniędzy. Do tej pory brak odpowiedzi ze strony sprzedającego.
Proszę o ukaranie w/w użytkownika.


RE: Varnity - Oszust - Majka - 08-01-2015 19:24

Najpierw niech on wyjaśni co jest grane Idea

@[Varnity]




edit: Bierz Conchite Smile


RE: Varnity - Oszust - Klin - 08-01-2015 19:31

@[Varnity] czekamy na wyjaśnienia


RE: Varnity - Oszust - Varnity - 08-01-2015 21:30

Fatalna pomyłka, niestety z mojej winy, maile pomylone Undecided Pieniądze powinny być z powrotem na koncie . Proszę dać znać czy wpłynęły.


RE: Varnity - Oszust - Mati0009 - 09-01-2015 15:27

Z 230 zł wpłynęło 200 zł. Sprzedający zażyczył sobie 30 zł za te FP, które przez 'pomyłkę' przypisał do mnie. Nie jestem w pełni usatysfakcjonowany. FP'y nie akceptowałem i proszę o zwrot reszty pieniędzy.


RE: Varnity - Oszust - mysc - 09-01-2015 18:23

30 zł za 171 lików ? Śmiech na sali Winkbeka


RE: Varnity - Oszust - Voldir - 09-01-2015 19:23

Grubo Big Grin @[mysc] oddawaj Moje FP które Ci sprzedałem albo dopłacaj 300zł Big Grin beka


RE: Varnity - Oszust - surfer0700 - 10-01-2015 16:05

@[Varnity] czy reszta pieniędzy została już oddana?
@[Mati0009]


RE: Varnity - Oszust - Mati0009 - 11-01-2015 11:15

Nic nowego nie otrzymałem


RE: Varnity - Oszust - surfer0700 - 11-01-2015 11:19

Z powodu oszustwa i olania całej sprawy użytkownik dostaje bana na to konto i na wszystkie które w przyszłości będzie zakładał. PROSIĆ o jakiekolwiek odbanowanie może zacząć od momentu zwrócenia bezczelnie skradzionych pieniędzy.