Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? (/Temat-Gdzie-najlepiej-zainwestowac-w-MTV-czy-PV-105730)



Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? - cokieee - 08-01-2015 15:18

inwestycja to ok,200-300zł który program jest najlepszy? od kilku dni jestem użytkownikiem PV i sam nie do końca wiem czy to się opłaca, "30% to nasz zarobek". Może przy inwestycji kilku tyś byłoby lepiej ale w moim wypadku nie wiem... Co o tym sądzicie?


RE: Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? - patulsky1337 - 08-01-2015 15:37

Mniejsze kwoty i jeśli jesteś mniej cierpliwym człowiekiem- PV.

Większe z dobrym zwrotem i jak potrafisz czekać dość długo- MTV


RE: Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? - DJAd1 - 08-01-2015 18:10

(08-01-2015 15:37)patulsky1337 napisał(a):  Mniejsze kwoty i jeśli jesteś mniej cierpliwym człowiekiem- PV.

Większe z dobrym zwrotem i jak potrafisz czekać dość długo- MTV

Ile miesięcznie można wyciągnąć z PV przy inwestycji 200 zł i aktywnym "klikaniu"?


RE: Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? - patulsky1337 - 09-01-2015 16:34

Na PV niestety nie da się dokładnie określić szybkości i wielkości zwrotu. Zależy od naliczeń.


RE: Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? - DJAd1 - 09-01-2015 16:58

Więc jest prawdopodobieństwo , ze gdy włożę w to 100$ mogę nie uzyskać zwrotu inwestycji ?


RE: Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? - czonczuch - 10-01-2015 00:52

Zwrot inwestycji wg. teorii powinien nastąpić zawsze.

Dlaczego? Kupując reklamę za każdy wydany 1$ dostajesz 3100 BAP.
Natomiast reklamy które dostajesz i klikasz są warte już mniej, mianowicie 1$=2000 BAP.

Czyli tak jak, jak jest w założeniu strony, ROI 155% Smile


RE: Gdzie najlepiej zainwestować, w MTV czy PV? - Meloman - 10-01-2015 12:28

Możesz zobaczyć sam jak to wygląda od środka w moim dzienniku, przynajmniej ocenisz mniej więcej jakie zwroty będziesz miał przy danej kwocie inwestycji, ile to potrwa etc. Smile
Więc jeśli jesteś zainteresowany takimi przychodami dziennymi, to się odezwij.