Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? (/Temat-Czy-moge-zarabiac-w-ten-sposob-na-Eforsie-105704)



Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - Armin Van Buuren - 07-01-2015 22:43

Witam, mam dosyć aktywny FanPage o tematyce sportowej, newsy, ciekawostki itd.

I mam pytanie czy moge zarabiać w taki sposób że gra przykładowo Real - Barca, jest duze zainteresowanie i czy moge jakoś podpiąć live streama pod PP z HDstream ? i ustawić jednorazową płatność SMS-a? Tak żeby ludzie byli w miare zadowoleni, żeby nie było żadnych obelg na fanpagu że oszuśći itd ?


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - Kickster - 08-01-2015 03:02

Jak to ogarniesz to pewnie że mozesz, a jak serio jeszcze beda mogli ogladac za tego smsa to juz w ogole super i zadowolenie i konwersja na wysokim poziomie.


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - bec2 - 08-01-2015 03:06

jasne, ze mozesz, nawet nie musisz ustawiac tego prawdziwego streama, bo po co? obelgi skasujesz Lol


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - Kickster - 08-01-2015 03:55

(08-01-2015 03:06)bec2 napisał(a):  jasne, ze mozesz, nawet nie musisz ustawiac tego prawdziwego streama, bo po co? obelgi skasujesz Lol

dlatego mnie subowcy wku^^iają Lol


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - Armin Van Buuren - 08-01-2015 14:24

Właśnie moja strona cieszy się bardzo dobrą opinią i zależy mi na tym żeby to utrzymać, jak mają płacić tego smsa to chciałbym im w zamian za to coś zaoferować np dobrego HD streama. który jest za darmo na internecie, jednak nie wszyscy o tym wiedzą. Myśle ze by wysyłali te smsy jednak nie wiem jak sie za to zabrać. Muszę pokombinować


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - Armin Van Buuren - 08-01-2015 16:53

Czy jest ktoś kto byłby w stanie mi pomóc jak wgrać streama na PP ?


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - Reszka - 08-01-2015 18:36

@[Armin Van Buuren] wybierz jakiś serwis typu dotpay i uruchom usługę sms dla dowolnej własnej strony i wykorzystaj na FP, jednorazowa płatność.


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - ClassAxion - 08-01-2015 21:42

Lub ew. mozesz na hotcashu zrobic taki sms premium ze po wyslaniu smsa przekieruje ich na streama itp. Takie cos niestety tylko hotcash posiada :/


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - VoreCC - 08-01-2015 21:47

Skonfiguruj stronę z pluginem Bloglock.net. Będziesz mógł zablokować stream content lockerem a wszystko będzie się razem z oknem sms odbywało na twojej stronie.


RE: Czy moge zarabiać w ten sposób na Eforsie ? - skyler696 - 08-01-2015 21:53

(08-01-2015 21:42)ClassAxion napisał(a):  Lub ew. mozesz na hotcashu zrobic taki sms premium ze po wyslaniu smsa przekieruje ich na streama itp. Takie cos niestety tylko hotcash posiada :/

Oraz Treesub.pl oferujący największy wybór stawek za jednorazowego SMS Wink