Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payza vs. PerfectMoney vs. SolidTrustPay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Payza vs. PerfectMoney vs. SolidTrustPay (/Temat-Payza-vs-PerfectMoney-vs-SolidTrustPay-105637)



Payza vs. PerfectMoney vs. SolidTrustPay - szakipus - 07-01-2015 12:44

Witam, siemanko!

Włożyłem swoje pieniądze w pewien HYIP. Jest możliwość WPŁATY przez PayPal, tak też zrobiłem. Potem zorientowałem się, że można WYPŁACIĆ tylko na trzy z wymienionych w temacie procesorów...

Do Was mam pytanie, doświadczeni zarabiacze:

Jeżeli chcę wypłacić pieniądze prosto na mój rachunek bankowy, czyli

HYIP -> Procesor płatniczy -> mój rachunek bankowy

to który będzie do tego najlepszy? Który zabierze najmniej opłat?

Z tego co patrzyłem to PerfectMoney zabiera tyle: from 2.9% + bank fee ... tyle, że to jest OD 2,9% oraz nie mam zielonego pojęcia czy i ile mój bank mi zabierze.

Pozdrawiam Smile


RE: Payza vs. PerfectMoney vs. SolidTrustPay - Piter44 - 02-02-2015 00:14

Cześć
Jestem nowym użytkownikiem i też nad tym się zastanawiam. Poszukałem trochę i znalazłem porównanie Perfect money vs Payza

http://forum.redlr.com/showthread.php?4252-Perfect-money-vs-Payza

ale nigdzie nie znalazłem porównania Perfect Money z SolidTrustPay są bardzo podobne ale może doświadczeni użytkownicy zauważyli jakiś różnice.
Proszę piszcie w komentarzach dlaczego zdecydowaliście się na daną firmę oraz plusy i minusy jakie zauważyliście podczas korzystania np. procent jaki się oddaje prowizji (jeśli jest) podczas wypłacania/wpłacania i inne.

Zapraszam do udziału w dyskusji. Smile