Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
<><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> (/Temat-Informator-LeadMore-pl-105616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - Artswar - 05-02-2015 20:56

Nic nie kradno, nie ma żadnego keyloggera czy jak to sie tam zwie..
Już od dawna używam tego programu (jakieś 10 multikont wstecz) i odkąd zacząłem go używać moje zarobki wzrosły! Big Grin wcześniej nie miałem motywacji do zarabiania.. po prostu mi się nie chciało ;p a gdy dostałem do sprawdzenia ten programik to od razu wziąłem się za robotę Big Grin


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - asiorek - 06-02-2015 19:48

Dał byś radę wprowadzić przycisk refresh ? Big Grin Po mimo , że sam odświeża, mi np by sie przydał Big Grin

I jesli możesz dodac łączna sume zarobionych pieniedzy na koncie :>


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - Mercz - 06-02-2015 19:50

Trzyma sie na forum, to raczej czysty. Wink


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - bolo9797 - 06-02-2015 23:15

Nie wiem czy jest sens aktualizowac program bo z panek 'Arkiem' czy jak mu tam zerowy kontakt.
Jak udalo mi sie skontaktowac to laskawie powiedzial ze moze udostepni, ale jak wylecial mi z tekstem zebym wywalil to, to i to, a na dodatek kod zrodlowy i inne duperele to odrazu z tego zrezygnowalem. Narazie ucze sie css i tworzenia apek na telefon, wiec i tak nie mam czasu, a na dodatek inne zlecenia.


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - Czifkif123 - 06-02-2015 23:28

dalbys rade stworzyc cos podobnego na androida? Idea


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - ZbysiuK - 13-02-2015 23:36

Nooo ! Na Androida by było zajebiście, potrenowałbyś ^^

Aktualizuj go dla nas Sex


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><... - saq714 - 14-02-2015 00:30

(07-01-2015 01:11)patryk0407 napisał(a):  Na androida i inne by się przydał Big Grin
podbijam Wink i w tedy to i ja jakaś darowiznę wyśle Wink


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - DawidFB - 14-02-2015 00:55

Kurczę, pobrałem, włączyłem,zalogowałem się i niby chodzi. Ale nie mogę go wyswietlić na ekranie :/ Po prostu chodzi ale kiedy naciskam to nie wyskakuje mi na ekranie :/
ma ktoś jakis pomysł?


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - skok - 16-02-2015 14:56

da sie zmienić dźwięk? Smile


RE: <><><><><><>Informator LeadMore.pl <><><><><><> - bolo9797 - 16-02-2015 15:27

Podmieniasz plik z dzwiekiem ktory masz po pobraniu programu Wink Nazwa i format musi byc taki sam.p